Medal of Honor: Frontline
PS2

(1x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Kód produktu: 10702
 • Podívejte se znovu za nepřátelské linie s poručíkem Jimmy Pattersonem ve hře Medal of Honor: Frontline. V tomto dalším pokračování slavné série můžete využít zmatku kolem operace Market Garden a dostat se za německou frontu. Vaším úkolem je ukrást HO-IX-německou experimentální zbraň, která by mohla zvrátit průběh války. Hráči se dostanou do pěti misí, z nichž každá se skládá nejméně z pěti úrovní a všechny zapadají do celkového příběhu. Čeká na vás 15 misí založených na reálných událostech z 2.světové války, 3D svět využívající schopnosti konzole PlayStation 2, přes 20 zbraní, včetně pistole Liberator, Panzerschrecku, MG42, B.A.R. a speciální zbraně jako převlek a falešné ID. Zaútočte na nepřátele sám nebo jako součást jednotky, komunikujte se spojeneckýámi jednotkami a vymyslete tu nejlepší taktiku - nebo zabijte nepřátelského velitele a uvrhněte jeho jednotky do chaosu. Těšte se na napínavé nebojové mise, jako infiltrování obsazeného domu. Celou hru provází původní hudba od Michaela Giacchona.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Filip Jonášek

   Nej hra jediny co chyby tak multiplayer ale best grafika by se dala prirovnat hram jeste dnes

  • bůčkin

   frantíšek:vem to ztečí

  • František

   Zdravím pařany.Nepísnul by mi někdo co mám dělat na tý pláži hned na začátku-zaseknul jsem se,nevím jak dál.Díky předem za pomoc.

  • anonym

   je tam MP?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

 Ověřený nákup

MoH: Frontline je první MoH,který na PS2 vyšel a nezklamal, i dnes se hráčí akčních FPS dobřepobaví a za 250Kč je to příležitost, kdy koupit hru, která Vás zabaví určitě na hodně dlouho - není totiž krátká, jako např. Vanguard.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu