Medicopter
PC

49
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Vrtulníky
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 11675
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Záchranářský vrtulník Medicopter 117 opět létá. Ve strhující akci, kde mezi životem a smrtí rozhodují jednotlivé vteřiny, čeká na všechny záchranáře 30 napínavých misí. Vyzkoušejte si na vlastní kůžu adrenalin, napětí a také příjemný pocit ze záchrany lidského života. Hra Medicopter, vycházející z předlohy populárního televizního seriálu, nabízí kromě úchvatné akce také propracovanou 3D krajinu a realistický zážitek z letu. Atmosféru navíc podbarvuje originální soundtrack, multimediální bonusy a nejdokonalejší kaskadérské ukázky z filmu. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (13)

  • peta

   prosim vas jak si to mam koupit tu hru???

  • zajcew

   tahle hra je nejhorší na světě

  • byfo

   RESCUEshop
   tak koukni třeba na faltout,všechy díly jako novinky za 300 stovky a NFS za 1500 může utřit hubu,i kdyyb to bylo s cenou naopak....i když ale je pravda,ež v této kategorii je flatout spíš vyjímka

  • Bučkin

   Z vrtulníku ty jako hráč nevystoupíš ale stisknutím myslým F2 vystoupí lékaři pro zraněného .

   U misí kde musíte zachraňovat pomocí lana dejte pozor na správná nosítka máte totiž několik verzí v pozdějších kolech dejte pozor na vítr a musíte být co nejníže co to jde jinak se lano může přetrhnout.

  • LUSPIA

   Mooooooooooooooooooc vás prosim, napište mi, jak mám v této hře vystoupit z vrtulníku!!!prosíííííííím!!!

  • LucyF

   Ano, podle mě máte pravdu, že ta hra je příšerná. Ale zas musíte brát, že když si tu hru koupí nějakej fanoušek stejnojmenného seriálu ( jako třebe já :D ), tak je mu uplně fuk jaká je. Hlavně, když je na obalu napsáno Medicopter 117 :)

  • gizmo

   tahle hra je mega blbost nikomu tuhle hru nedoporucuji vzdyt to i v gamepage dostalo hodnoceni se mi zda ze to bylo 3% ze 100% a to je ubohost radej jestli vas bavi rizeni vrtulniku a letadel tak si radeji kupte IL 2 nebo Blazing Angels: Squadrons of WWII
   to jsou teprve hry

  • RESCUEshop

   Jinak k těm názorům tady, osobně jsem si tu hru taky koupil, po grafické stránce to není zázrak, ale zase berte v potaz, že to je hra kategorie za cca 300 Kč. Nemůžete očeávat naddokonalost her kategorie za 1.499 Kč.
   Co se týče parašutisty, je potřeba dostatečně klesnout dolů (ale zase se nevysekat o stromy), stabilizovat vrtulnik klávesa N), spustit nosítka přesně do místa kde se pacient nachází a on se "naloží sám" :-) , pak vytáhnout, zastrčit naviják, ošetřit (F3) a šup s ním do nemocnice.
   Další dotazy případně na eshop@pcpohotovost.com.

  • Daril

   Lékař se nespouští, trefíš nosítkama zraněnýho a taháš nahoru.

   Podle mne jediný co je na obalu hry napsáno pravdivě je - pro hráče od 4 let.
   Mnoho chyb, špatné skripty, kabina a hlavně výhled z ní je děs a letové vlastnosti ... no dobrá od těch 4 let to odpovídá. Na druhou stranu grafika dobrá a je to i celkem hratelný. Zasloužila by si patch a pak už by to nebylo špatný. Kdo se chce bavit koupí Medicopter, kdo si chce zalétal s vrtulníkem ať jde radši do SAR4.

  • Anonym

   Ahojte, otázka na znalcov tejto hry: poraďte ako prejsť level so záchranou parašutistky? Ako sa spolu s nosítkami spustí lekár? Alebo ako naložiť zraneného? Vďaka, čaute, hrajte, je to fajn hra. R*

  • MedicopterVerca

   Já chci koupím Medicopter Pc a DvD kde koupit

  • Radek Němec

   Ja to koupim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • jan

   kde to koupim-_

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Medicopter!

Sledujte nás na instagramu