Mercenaries 2: World in Flames
PS2

(3x)
249
Nákupem získáte 7 kreditů
Štítky: TPS
Kód produktu: 12761
 • Mercenaries 2: World in Flames je výbušná otevřená akční hra v rozsáhlém, neuvěřitelně živém a válkou zmítaném světě. Tyran, usilující o moc, ohrožuje venezuelské ropné zásoby, čímž vyprovokuje invazi a celá země se změní ve válečnou zónu. Ale pro vás se mezinárodní krize stává opravdovým rájem: jste totiž žoldákem, profitujícím z chaosu. V Mercenaries 2 naleznete řadu potenciálních klientů, ochotných platit za špinavou práci v jejich zájmu. Nečisté dohody se uskutečňují za astronomické sumy. Světové mocnosti mají plné kapsy peněz, dostatek zášti a hromady zbraní a munice k tomu, aby rozpoutaly III. světovou válku. To je situace pro vás jako dělaná. Mercenaries 2 přinášejí nejmodernější a nejnebezpečnější civilní a vojenskou techniku, vše od nových nablýskaných sporťáků až po satelitem naváděné mini-nukleární bomby k ničení bunkrů. Tanky, transportéry, čluny, luxusní vozy – ať si řekněte cokoli, zásilku můžete obdržet v reálném čase. A pokud vám dojdou peníze, vybavení, které potřebujete, lze ho vždy získat na bojišti. Cokoli uvidíte, si můžete koupit, ukrást nebo rozmlátit na maděru. Zvolte si vlastní způsob hraní nebo hrajte s pomocí přítele v novém kooperativním multiplayerovém módu. Nejste voják. Nemusíte hrát podle ničích pravidel. Máte svůj vlastní zákon: splnit podmínky dohody, ať se děje cokoli. Ve světě žoldáků nemá nikdo za nehet cti. Každý se vás pokusí podrazit, jakmile k tomu dostane příležitost. Myslí si, že jim to projde, protože neznají vaše pravidlo číslo 1: KAŽDÝ JEDNOU ZAPLATÍ.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • plajstadion

   Potřebuji vědět jak by šla ta hra rychlejc poslat z Brna aš do Třince.

  • plajstadion

   jak by šla ta lod poslat?

  • johny

   super hra

  • michal

   jo celkem supr hra doporucuju

  • SOTHIS

   První díl byl super,ale hrál jsem ho jen jednou.Určitě stojí za více zahrání.Dvojku jsem hrál jen jednu misi.Způsob hraní je stejný,akorát menu je jiné.Určitě to stojí za zahrání,jen je škoda ,že tu nejsou cz titulky.

  • Ingnition

   navštivte český web o Mercenaries 2: World in
   flames na adrese: http://mercs2.gameslive.cz

  • crysis

   tomaser

  • LUKYN 1

   jak sa to hraje ta hra?????????

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

kupte zabaví vás i když ji dohrajete

velmi kvalitní která mohla být fantastická kdy v ní byla kooperace(kterou jste xzone! slibovaly) a vydala by se o 2 měsíce později aby se dodělala byla né kvalitní ale fantastická

První díl byl opravdová zábava, M2 spíš taková zábava s pokrčenými rameny.

Sledujte nás na instagramu