Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
PS2

(1x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Kód produktu: 10792
 • MGS2 je více, než pokračování slavného předchůdce, je to plnohodnotná hra, která plně využívá potenciálu konzole PlayStation 2. Jedním z klíčových prvků je interaktivita. Hráč zažije volnost v jednání, jeho akce mají vliv na okolí a samozřejmě i na nepřátele. Nejdůležitějším prvkem je taktika, lstivé akce a promyšlené pohyby, které jsou mnohem důležitější, než použití násilí. Nepřátelé jsou inteligentní, reagují na každý zvuk, na změnu okolí a dokonce mohou odhalit Snakea, když spatří jeho stín. Ve hře jsou přidány úplně nové pohyby a Snake může upřesnit svoji střelbu za použití pohledu z vlastních očích. Hra má vzrušující příběh. Máte se na co těšit!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Jurassic

   Dovážet se sem musel, protože mám doma orig. s českým obalem.

  • David Kulhan

   zjistoval sem to original druheho dily se sem nedovazel kvuli tomu ze jsme nebyli v EU a pak uz se na to enjak vysrali.. sam sem chtel orig ale nesehal sem ho.

  • Patejl

   :( Chtělo by to asi se tu prodávala i verze pro PC. Nechápu proč, ale prodávalo se to u nás jen velice krátkou dobu a dnes je sehnat originálku v čechách prakticky nemožný! Přitom je to opravdu jedna z nejlepších her co znám, zvláštní.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

uz sem to vyhral asi 4

Sledujte nás na instagramu