Metal Gear Solid 3: Snake Eater
PS2

(5x)
699
Nákupem získáte 21 kreditů
Kód produktu: 11188
 • Zážitek z této stealth akce dává hraní zcela nový rozměr – musíte uniknout bedlivým zrakům nepřítele, který se vás snaží zachytit celou sítí radarů. Nezbývá vám tedy než co nejlépe využívat terénu a postupovat vpřed pouze s maximální opatrností. Díky novému a komplexně pojatému indexu kamufláže si můžete vybrat nejvhodnější maskování na obličej a další vybavení, jež vám pomůže splynout s prostředím, uniknout nepřátelským zrakům a zdárně se proplížit územím protivníka. Metal Gear Solid 3: Snake Eater slibuje zážitek hodný celovečerního hollywoodského filmu. Čeká vás napínavé a dokonale provedené dobrodružství, ať už jde o skvělou akci, plížení a ukrývání před soupeři, nádherné vizuální zpracování či o skvělý soundtrack. Zpracování, nová éra a nové prostředí posunuje dále nejen tuto sérii, ale celý žánr akčních her. Děj se odehrává v šedesátých letech, kdy světem zmítají politické nepokoje a každým okamžikem hrozí propuknout válka. Vy – coby hlavní hrdina – budete pověřeni nebezpečnou individuální misí, kde vaším úkolem je vniknout na těžce střežené nepřátelské území a nalézt tajné materiály o nebezpečných zbraních hromadného ničení. Mezi vámi a cílem však kromě dalších překážek stojí neproniknutelná džungle, jež je zpracována tak realisticky, že budete mít pocit, jako byste se na tomto místě skutečně ocitli. Na tvorbě hry, respektive na interaktivní úvodní sekvenci k Metal Gear Solid 3: Snake Eater, se podílel i největší talent zábavního průmyslu, scénárista Kyle Cooper (Sedm, Hon na ponorku a Pátý element). Autorem skvělé hudby, jež hru doprovází, je Harry Gregson-Williams (Shrek, Armageddon, The Rock, Střelci na útěku, Nepřítel státu).
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Marcel Krupka

   Po kazdy kdyz neco objednam tak je to vyprodany jak to?

  • Revan

   Je to v anglickém dabingu??

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hideo děkujeme !

MGS3 je rozhodně jedna z nejlepších her na ps2!

výborná 3rd person akce s krásným příběhem i když tam jsou ještě nějaké ty mouchy

Podle mě zatím nejlepší díl celé série, jak příběhem, grafickým zpracováním, tak celým herním obsahem jako celkem. Nebýt nedomyšlené kamery mohl být výsledek blízký herní nirváně

MGS, to je pravá podstata stealth akce. Fandové Splinter Cellu pravděpodobně nebudou souhlasit, ale zatímco SC sází výhradně na dechberoucí grafiku (kde vítězí na celé čáře), MGS piluje k dokonalosti všechny ostatní aspekty, jako je příběh, postavy, atmosféra a také zábava.

Sledujte nás na instagramu