Metal Gear Solid 3: Subsistence
PS2

999
Nákupem získáte 20 kreditů
 • Zážitek z této stealth akce dává hraní zcela nový rozměr – musíte uniknout bedlivým zrakům nepřítele, který se vás snaží zachytit celou sítí radarů. Nezbývá vám tedy než co nejlépe využívat terénu a postupovat vpřed pouze s maximální opatrností. Díky novému a komplexně pojatému indexu kamufláže si můžete vybrat nejvhodnější maskování na obličej a další vybavení, jež vám pomůže splynout s prostředím, uniknout nepřátelským zrakům a zdárně se proplížit územím protivníka. Metal Gear Solid 3: Snake Eater slibuje zážitek hodný celovečerního hollywoodského filmu. Čeká vás napínavé a dokonale provedené dobrodružství, ať už jde o skvělou akci, plížení a ukrývání před soupeři, nádherné vizuální zpracování či o skvělý soundtrack. Zpracování, nová éra a nové prostředí posunuje dále nejen tuto sérii, ale celý žánr akčních her. Děj se odehrává v šedesátých letech, kdy světem zmítají politické nepokoje a každým okamžikem hrozí propuknout válka. Vy – coby hlavní hrdina – budete pověřeni nebezpečnou individuální misí, kde vaším úkolem je vniknout na těžce střežené nepřátelské území a nalézt tajné materiály o nebezpečných zbraních hromadného ničení. Mezi vámi a cílem však kromě dalších překážek stojí neproniknutelná džungle, jež je zpracována tak realisticky, že budete mít pocit, jako byste se na tomto místě skutečně ocitli. Na tvorbě hry, respektive na interaktivní úvodní sekvenci k Metal Gear Solid 3: Snake Eater, se podílel i největší talent zábavního průmyslu, scénárista Kyle Cooper (Sedm, Hon na ponorku a Pátý element). Autorem skvělé hudby, jež hru doprovází, je Harry Gregson-Williams (Shrek, Armageddon, The Rock, Střelci na útěku, Nepřítel státu).
  Obsah DVD1: Vylepšená původní hra MGS3: Snake Eater. 3D kamera + Demo Theatre.

  Obsah DVD2: Online verze MGS3: Snake Eater pro 2-8 hráčů ve vybraných lokacích hry. Výběr z několika herních módů. Duel mód, Secret Theatre, první dvě hry ze série MGS (Metal Gear a Metal Gear 2 z roku 1987 převedené z herní konzole MSX).

  Obsah DVD3: 210 minutový CGI film rekapitulující filmovou formou všechny události MGS3 s dodatečnými dialogy a vystřiženými scénami. Kompletní trailer MGS4: Guns of the Patriots.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Fg

   no tak zkousel sem to u kamarada na puvodni ps3(60gb model se zpetnou kompat.) a jelo to paradne.....jen to najelo do menu a porad me to vracelo zpet a bylo to tak u vvsech 3 disku uz sem byl zoufaly ze sem vyhodil 899 jenze prekvapive dal se dostanete krouzkem nikoli krizkem, celkem mazec:D, sem zvedav, jestli nekdy vymysli ten update a rozjedu to i na ps3jkach bez puvodni kompab.....

  • helbik

   zajmalo by mě jak mi tahle hra pujde na novym playstationu (ps3).

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Metal Gear Solid 3: Subsistence!