Might and Magic 9
PC

499
Nákupem získáte 15 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Štítky: FPS, Fantasy
 • Cestujte po světě, který je tak reálný, jako váš vlastní. Bojujte s nestvůrami a příšerami, které byste v reálném světě nechtěli potkat. Používejte zbraně, mocná kouzla a magické artefakty. Staňte se mágem, hrdinou, na kterého všichni čekají a ke kterému upínají své naděje. Vstupte do světa Síly a Magie.... Deváté pokračování legendy Might and Magic zcela v novém kabátě, s fantastickým příběhem, který vám zabere obrovské množství hodin herního času, je tady. Nejúspěšnější RPG série všech dob, která se stala mezi miliony fanoušky pojmem a modlou se vrací na monitory vašich počítačů v nové, obrovské síle. Hra je kompletně v češtině (grafika, texty, dabing a manuál), má možnost volitelného dabingu do angličtiny a obsahuje jako dárek tištěnou mapu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • petrkad

   potřebuji pomoc! Zasekl jsem se v "temném tunelu" Nemůžu vyřešit tu záhadu s těma mostama. Můžete mi prosím poradit?

  • Gelu

   Já vás upřímně nechápu já sice MaM nikdy před tím nehrál ale byl to můj sen si je zahrát a když sem dostal MM9 okamžitě skončila v počítači a nějakej českej dabing mi vůbec nevadil je to dobrá hra tak proč si ji kazit mutalisk jenom neni vyklej na češtinu a trochu mě mrzí co napsal ale mohamed a Hicks mě našlápli protože tahle hra je dobrá a jestli se vám to nelíbí tak ji nehrajte a děte k šípku

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Might and Magic 9!