Monster Hunter 4: Ultimate
3DS

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Open-world, Akční RPG
 • Prozkoumejte rozsáhlý svět, vyrobte si vlastní arzenál jedinečných zbraní a staňte se neohroženým lovcem!

  Monster Hunter 4 Ultimate je dalším dílem populární série Monster Hunter, která celosvětově prodala již více než 28 milionů kopií. Ve hře Monster Hunter 4 se hráči ocitnou v roli lovce, jenž se přidává k putující karavaně, s cílem objevit nová města a země. Toto velkolepé dobrodružství zahrnuje stovky úkolů, v nichž se budete vydávat na lov nejrůznějších příšer, představujících cenný zdroj surovin pro tvorbu zbraní a výbavy.
  Díky velkému množství nového obsahu a herních prvků představuje pro tuto zavedenou sérii zatím největší krok vpřed. Poprvé se také hráči mohou na kapesních konzolích spojit až se 3 přáteli pomocí internetu přes Nintendo Network. Samozřejmě nechybí ani obvyklá varianta lokálního ad-hoc multiplayeru.

  Monster Hunter 4 Ultimate vezme hráče do nových výšin a to doslova! Herní prostředí je nyní ještě vertikálnější a členitější než kdy dříve. Rozšířený repertoár činností vytváří dynamičtější zážitek z lovu díky plynulé animaci lezení a schopností zaútočit skokem ze zdí. Dále se mohou hráči po omezenou vézt na monstru, zatímco se ho drží a zasazují rány. Spolu se dvěma novými třídami zbraní, děsivými novými monstry a množstvím rozmanitých lokalit je Monster Hunter 4 Ultimate doposud nejrobustnějším dílem série.

  Hlavní rysy :
  • Více než 120 monster a virus, který je činí silnějšími
  • Nové oblasti, vertikálnější prostředí a možnost přidržet se na monstrech
  • Možnost shromažďovat suroviny a vytvořit z nich přes 1000 různých předmětů
  • Kooperativní hra s ostatními lovci (lokálně nebo online)


  Obrázky :
  • Monster Hunter 4: Ultimate
  • nintendo_pv
  • n206_hra
  • Monster Hunter 4 3DS
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Monster Hunter 3 se možná může pyšnit zábavnými souboji, stylovými nestvůrami, skvělým prostředím, potápěním nebo nepřeberným množstvím zbraní a vybavení, ale bohužel se pyšní i velkým množstvím technických nedodělků, které jinak lákavý titul srážejí na kolena. Přesto vás při lovu příšer určitě čeká přinejmenším slušná zábava.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Monster Hunter 4: Ultimate!