Monster Hunter Stories
3DS

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
 • 1 099 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, JRPG
 • Připravte se vyrazit na RPG dobrodružství jako žádné jiné v rámci Monster Hunter série, které jste doposud zažili. Ve hře Monster Hunter Stories se totiž stanete jezdcem a budete si budovat pouta s monstry, zvyšovat jejich potenciál a rozpoutávat po jejich boku destruktivní komba. Hráči budou moct létat, plavat a probíjet si cestu do nových lokací, objevovat a líhnout vejce a účastnit se tahových bitev s partou až pěti monster.  ZKOUMÁNÍ OBŘÍHO SVĚTA
  V Monster Hunter Stories postupně objevujete rozsáhlý svět, naplněný unikátními monstry, které můžete ochočit a jezdit na nich, stejně jako bojovat po jejich boku. Vytvořte ze svých monster úderný tým a s jejich pomocí zvládněte i ta nejsložitější komba a porazte své nepřátele.


  GENETIKA A TAHY
  Geny jednotlivých monster obsahují unikátní sadu schopností a atributů. Tyto geny jsou přenositelné a tak můžete upravovat monstra podle vlastní představy. S monstry pak můžete bojovat v tahovém soubojovém systému, jenž je poprvé použit ve hrách Monster Hunter. V průběhu hraní se rozhodně nudit nebudete, čekají vás rozmanité vedlejší úkoly i ostré bitvy a hra tak vydrží mnoho hodin.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Monster Hunter Stories!