Monster Hunter Stories
3DS

899
Nákupem získáte 9 kreditů
array(1) { ["3DS"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "26990" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 899 Kč Není skladem
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, JRPG
 • Připravte se vyrazit na RPG dobrodružství jako žádné jiné v rámci Monster Hunter série, které jste doposud zažili. Ve hře Monster Hunter Stories se totiž stanete jezdcem a budete si budovat pouta s monstry, zvyšovat jejich potenciál a rozpoutávat po jejich boku destruktivní komba. Hráči budou moct létat, plavat a probíjet si cestu do nových lokací, objevovat a líhnout vejce a účastnit se tahových bitev s partou až pěti monster.  ZKOUMÁNÍ OBŘÍHO SVĚTA
  V Monster Hunter Stories postupně objevujete rozsáhlý svět, naplněný unikátními monstry, které můžete ochočit a jezdit na nich, stejně jako bojovat po jejich boku. Vytvořte ze svých monster úderný tým a s jejich pomocí zvládněte i ta nejsložitější komba a porazte své nepřátele.

  Monster Hunter Stories
  GENETIKA A TAHY
  Geny jednotlivých monster obsahují unikátní sadu schopností a atributů. Tyto geny jsou přenositelné a tak můžete upravovat monstra podle vlastní představy. S monstry pak můžete bojovat v tahovém soubojovém systému, jenž je poprvé použit ve hrách Monster Hunter. V průběhu hraní se rozhodně nudit nebudete, čekají vás rozmanité vedlejší úkoly i ostré bitvy a hra tak vydrží mnoho hodin.

  Monster Hunter Stories
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Monster Hunter Stories!