Mortal Kombat 9 - Sběratelská edice
X360

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Příběh nového dílu Mortal Kombat s pořadovým číslem 9 se odehrává po událostech z Mortal Kombat: Armageddon, ale zároveň v prvních třech předešlých hrách. Jsou zde události, které jsou na popud autorů pozměněny a vytvořeny podle zcela nového scénáře, jedním z mnoha příkladů je postava Raidena, boha hromů. Raiden zná budoucnost a tak ví, co bude následovat dřív, než ostatní, uvědomuje si samou podstatu a dle toho se rozvíjí. Tvůrci hru přetvářejí do 2.5D vyobrazení a hlavně jsou zaměřeny na hardcore hráče, kteří již s touto značkou mají zkušenosti.
  Sběratelská edice obsahuje in game kostým, figurku, Steel book, Art book
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Jorssk

   Aha tak to jsem vám ještě fandil, vy jste mi v mailu psali přímo o zrušeném DLC, o změně v soškách jste se nezmiňovali.

  • Jorssk

   Tak takhle v šoku jsem nebyl hodně dlouho. Prosím aby jste se příště v mailu vyjadřovali jasně. Když tam napíšete že distributor zrušil u speciální edice postavu Scorpiona. Tak mě automaticky napadne ta přídavná postava Scorpiona do hry, ne to velké sousoší (ano byl tam sice vidět Scorpion, ale v druhé půlce byl schovaný Sub-Zero). Řítím se natěšený do shopu na velké sošky a tam vyfasuju poloviční bednu s nějakými gumovými miniaturami. Málem jsem to nerozchodil.

  • Jorssk

   Tak to vypadá bezvadně!

  • Fatal.Error=XP

   Kvuli te ceně musim zvažit koupi obyč verze :'(

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mortal Kombat 9 - Sběratelská edice!