Mortal Kombat 9 - Sběratelská edice
PS3

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Příběh nového dílu Mortal Kombat s pořadovým číslem 9 se odehrává po událostech z Mortal Kombat: Armageddon, ale zároveň v prvních třech předešlých hrách. Jsou zde události, které jsou na popud autorů pozměněny a vytvořeny podle zcela nového scénáře, jedním z mnoha příkladů je postava Raidena, boha hromů. Raiden zná budoucnost a tak ví, co bude následovat dřív, než ostatní, uvědomuje si samou podstatu a dle toho se rozvíjí. Tvůrci hru přetvářejí do 2.5D vyobrazení a hlavně jsou zaměřeny na hardcore hráče, kteří již s touto značkou mají zkušenosti.
  DLC v podobě Scorpiona ke všem předobjednávkám ZDARMA!! Více o akci zde
  Sběratelská edice obsahuje in game kostým, figurku, Steel book, Art book
  Příběh nového dílu Mortal Kombat s pořadovým číslem 9 se odehrává po událostech z Mortal Kombat: Armageddon, ale zároveň v prvních třech předešlých hrách. Jsou zde události, které jsou na popud autorů pozměněny a vytvořeny podle zcela nového scénáře, jedním z mnoha příkladů je postava Raidena, boha hromů. Raiden zná budoucnost a tak ví, co bude následovat dřív, než ostatní, uvědomuje si samou podstatu a dle toho se rozvíjí. Tvůrci hru přetvářejí do 2.5D vyobrazení a hlavně jsou zaměřeny na hardcore hráče, kteří již s touto značkou mají zkušenosti.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • LOL

   Slusna cena, kdyz si vezmu ze u konkurence ji mam predobjednanou za 1799 :) *golfclap

  • MK

   Tak to jsem rád, už jsem se taky bál, že to budu muset objednávat ze zahraničí. Hned jak to bude v předprodeji, což doufám, že bude co nejdříve, zakoupím to... ;)

  • Tomáš Pavlata

   Tak jak je tu zobrazena.

  • headhot

   Je tu napsana ps3 verze,takze vyjde. Uz jsem se bal,ze si to budu muset objednat z anglie. Pro adminy, tato sberatelska verze bude se scorpionem dle obrazku nebo subzerem.

  • MK

   Jestli nevyjde Mortal Kombat 9 - Sběratelská edice i na PS3 bude to veliká smůla... Hrál jsem všechny díly Mortal Kombat a doufal jsem, že tenhle si zakoupím jako Sběratelskou edici... :/

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mortal Kombat 9 - Sběratelská edice!

Mohlo by se vám líbit