Mortal Kombat X (PC DIGITAL)
DIGITAL

189
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1002057" ["cena"]=> string(3) "189" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Vývojáři z NetherRealm potvrdili, že se umějí poprat a vytvořit dokonalou bojovou hru. Proto nyní přicházejí s pokračováním série Mortal Kombat X, které nabídne klasické pojetí Mortal Kombat včetně novinek, známých z předchozích her. Hra nám nabídne pěknou grafiku, interakci s prostředím, ale hlavně přinese tolik oceňované fatality. Co to znamená? Více krve, zlomených kostí, utrhaných končetin a hlav. Mnohem zajímavěji zní možnost propojení hráčů v online turnaji, perzistentní bitvy o globální titul válečníka v Mortal Kombat. Dalším překvapením je vždy několik verzí bojovníka, každý disponuje odlišnou róbou a dovednostmi, proto by měla hra být na dlouhou, opravdu dlouhou dobu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Martin

   Najdu někde češtinu ?

  • Houska11

   Ty 3 DLC jsem dostala díky Xzone, nebo to tam původně už má být? :-D Ale je to super překvápko

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Mortal Kombat X (PC DIGITAL)!