MotoGP 14 Season Pass
DIGITAL

159
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7073225" ["cena"]=> string(3) "159" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamKategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, DLC
Štítky: Motocykly
 • Season Pass

  Season Pass vám dá přístup ke třem budoucím balíčkům obsahu pro MotoGP 14: Laguna Seca Red Bull US Grand Prix, Donington Park British Grand Prix a Red Bull Rookies Cup. Závoďte v těchto vzrušujících soutěžích s mladými nadějemi motosportu i s vašimi MotoGP idoly.

  MOTOGPTM14 © 2014 Vydáno a vyrobeno společností Milestone S.r.l. Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2014 Dorna Sports S.L. Všechna práva vyhrazena. Dolby a symbol dvojitého D jsou ochranné známky Dolby Laboratories. Tento produkt běží na EMotion FX. (c) Copyright 2001-2014 Mystic Game Development. Motorky obsažené v této hře se můžou od těch zkutečných lišit tvarem, barvami i výkonem.

  Tato hra reprezentuje závodní simulaci vysoce nebezpečného profesionálního sportu s trénovanými profesionálními jezdci. Prosím, nezkoušejte napodobovat nebo opakovat jakékoliv jízdní manévry zobrazené v této hře. A pamatujte: Na skutečné motorce jezděte vždy bezpečně.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí MotoGP 14 Season Pass!