MotorStorm: Arctic Edge
PSP

(3x)
249
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Adrenalinová závodní arkáda MotorStorm Arctic Edge se bude odehrávat v zasněžené a pořádně zledovatělé Aljašce, kde se bude jezdit v šesti druzích vozidel , což znamená motorky, buginy, závodní a offroad speciály i náklaďáky. Nově však přibudou další dvě třídy vozidel, sněžně vozidlo, které prostě sníh a led odhrne a další sněžné vozítko, které tím vším prostě projede bez ptaní. Hra vedle singleplayer kampaně nabídne lokální i online multiplayer, možnost upravovat vzhled a do jisté míry i vlastnosti vozítek.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Honza Horák

   hele lidi prosím je i demo tehle hry?:))

  • Guard

   Brutální pařba zatím mě takhle nic nechytlo kdyz nepocitam GOW.. doporucuji tohle fakt stoji za-to

  • richard

   Martin Schovanec: odpovíte mi prosím?

  • richard

   mohu zeptat proč do předobjednávek nezařadíte i ps2 verzi která taky vychazí(to platí i pro star wars) nezapomínejte na majitele ps2!

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Good hra,kterou mohu vřele doporučit.Jak vidíte záporů má hra málo takže jestli máte rádi brutální závody není co řešit.

Tahle hra je pro mě božská.. Opravdu se u ní nejde nudit.. Načítání je rychlé, hudba skvělá, grafika ještě lepší a hratelnost nejlepší :).. Fakt doporučuji.. (X)zone by mohl udělat ještě nějakou vánoční slevu ;)..

Vynikající závodní arkáda kerá nabíde zábavu na dlouho dobu. Hodně jsem se na tuhle hru těšil a téměř ve všem splnila mé očekávání...