Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
PS3

(3x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations se vrací a přichází s bojovníky napříč světem anime Naruto!! Soutěžte v široké řadě bojových režimů se všemi svými oblíbenými postavami. Hra Vám přinese i mnoho zajímavého obsahu jako jsou podrobnosti o Zabuzu a Haku. Celkem zde bude přes 60 ninja bojovníků!! Připravte se na boj a ukažte co ve Vás je!!
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Dante

   Ninja strom 2 je v konkurenčních obchodech ještě dnes v prodeji. Jinak je to za generations celkem suma peněz...

  • jirka

   1300? ste se zbláznily ne? na netu te je o polovinu levnější :D

  • karamel

   proc u nas nevyslo storm 2 ?

  • Itachi

   zdravím, je hra skladem?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Hra je oproti předchozím dílům dosti osekaná, nadruhou stranu je zde mnohem více hratelných postav. Nejvíce mě mrzí zrušení epických bossfightů, což pro mě byla jedna z nejlepších části hry(v US2). Nicméně souboje jsou skvělé a proto dávám 90%.

Mno, mě přijde tato hra naprosto skvělá a úžasná, vřele doporučuji milovníkům pořádných bojovek a hlavně fanouškům Naruta. Jedinnou nevýhodou bych zde viděl hloupou on-line komunitu (Nemysím celou, ale člověk často narazí na lidi, který zabít je málo :D) a potom zkažený Storymód. Je to vyloženě bojovka jak se patří a já bych jí doporučil, sice má zápory, ale podle mě jsou jen malé a nepatrné a koneckonců, žádná hra není dokonalá :).

jednoduše úžasná hra pro všechny fanoušky Naruta i anime obecně, i přes značnou cenu rozhodně doporučuji