NASCAR 09
PS3

699
Nákupem získáte 14 kreditů
Štítky: Auta
 • Ani letos EA nevynechají oblíbené zámořské závody NASCAR 09. Co lze čekat od letošního ročníku? Na obalu prestižní jezdec Jeff Gordon z Hendrick Motorsports, který bude fungovat také coby průvodce hrou pro nováčky. Mezi dalšími závodníky ve video instruktážích Tony Stewart, Denny Hamlin, Juan Pablo Montoya a poprvé v sérii Carl Edwards. Přepracovaný systém získávání reputace se získáváním více bodů za čistou jízdu/vyhýbání se nárázům, přičemž přidělené body využijete při podepisování nových smluv se stájemi i přímo na trati, kde k vám ostatní jezdci budou chovat větší respekt. Nárazy do soupeřových vozů tentokrát s menším účinkem než v předchozích dílech, kde často znamenaly okamžitý konec jízdy nebo ztrátu nadějí na slušné umístění. Kariérní mód s větší možností přizpůsobení a přemalování vozu. Párování online zápasů pro 12 hráčů na základě vybudované reputace.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Dyx

   Jak rika Sweet Dady D: "Zatáčejí doleva! A znovu zatáčejí doleva! Boze co se stane ted?! Prijdte zpet za hodinu a vo vubec ku**a neprijdete!"

  • maniak

   hra je totálně předražená, a ještě k tomu taková hovadina

  • maniak

   STÁLE DO LEVA A POŘÁD DO LEVA, ZA TAKOVOU PRASEČINU BYCH NEDAL ANI KORUNU, MNĚL JSEM LONSKÝ ROČNÍK A HNED DRUHÝ DEN JSEM TO CHTĚL PRODAT, DODNES JSEM SE TOHO NEZBAVIL, ANI TO NECHTĚLY DO BAZARU V OBCHODĚ KDE JSEM TO KOUPIL, NEBU RADČI JMENOVAT

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí NASCAR 09!