Necromania : Trap of Darkness
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10311
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Už vás nebaví hry, kde hrajete za dobrého, krásného a mírumilovného hrdinu, který musí pobít hordy nepřátel v zájmu míru, lásky a porozumění? V Necromanii – akčně-taktické fantasy hře – si můžete úlohy vyměnit a hrát za jednoho ze sedmi hrdinů sil temna. Na hráče čeká ve čtyřech světech množství pochmurných levlů plných nástrah a zákeřných protivníků. Hráčovy šance na přežití zvyšuje používání pastí a speciálních vlastností, kterými vládne každá postava.
  Princip hry je jednoduchý - hráč musí prohledat level, najít klíče od bran blokujících postup do dalších částí úrovně a zároveň objevit, získat a poskládat posvátný klíč - Skullkey, který otevírá magickou bránu do další úrovně. Realizace je mnohem složitější, protože se stejného cíle snaží dosáhnout různý počet soků. Hráč navíc při smrti ztratí všechny sesbírané věci - tím může výrazně pomoci protivníkovi k vítězství v levlu. Síla každé postavy je omezená a s délkou života ubývá. Prostředí jednotlivých úrovní je agresivní, útoky všudypřítomné havěti a nepřátel urychlují úbytek energie. Jednou ze základních bojových technik ve hře je kladení pastí a jejich zákeřné kombinování s nástrahami prostředí. To vše stojí každou postavu (autora pasti i její oběť) spoustu sil - boj se tak přesouvá k magickým místům, Mana Poolům, kde je možné manu doplnit. Sílu může postava čerpat i mimo Mana Pool - zabitím nepřítele. Každé herní prostředí obsahuje navíc množství smrtících pastí, kterých lze využít buď k eliminaci nepřátel, nebo v případě nepozornosti či neschopnosti i k likvidaci vlastní. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • garret

   Je to taková kravina!

  • garret

   Je to taková krvina!

  • Filip

   Tuto hru sem koupil v originálním balení za 30 kč a dodnes lituji vyhozených peněz

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

hra ze začátku zaujme animací a za chvíly zjistíte že jeto nuda a kravina nekupovat!!!!!!

 Neověřený nákup

Zábavná hra, ale zabaví vás maximálně na 20 min...

 Neověřený nákup

Tuhle hru jsem měl půjčenou od kámoše, když se jí chtěl zbavit. Naštěstí jsem brzo pochopil, co je hra zač a nabídku odmítl. Teď vyhozených peněz lituje on a ne já.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu