Need for Speed: Most Wanted 2012
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Need for Speed Most Wanted přinese obrovský otevřený svět, kde si každý může vybrat vlastní cestu k tomu, jak se stát nejhledanějším pirátem silnic. Hráči budou moci svobodně jezdit úplně všude, objevovat skryté herní prvky, sundávat ze silnice protivníky, vyzývat na souboje přátele nebo se jen tak projíždět a provokovat policajty. Veškeré jejich počínání je přiblíží konečnému cíli stát se jedničkou na seznamu Most Wanted. Každý závod má start a cíl, ale pro jaký styl se rozhodnou, kdy a kde se soutěž uskuteční a jaké prostředky při tom využijí, to vše záleží pouze na hráčích. Ti budou navíc svádět souboje o prvenství s přáteli prostřednictvím sítě Autolog. Studio Criterion přichází s novým standardem v oblasti soutěžení mezi hráči na bázi doporučování úkolů a výzev na herní síti, a to v režimech pro jednoho i více hráčů. Za vše, co hráči v Need for Speed Most Wanted udělají, získají Speed Points, které je posunou blíže vysněnému cíli. Připravte se na lov nejlepších časů, nejdramatičtější honičky s policajty o nejvyšší skóre, hledání nejšílenějších ramp pro skoky a mnoho dalšího.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • [Crash]

   tak už sem změnil názor po zahrání téhle blboviny (viz > recenze) ! :-(

  • [Crash]

   Ooooo tak tohle bude doufám super :-) hlavně doufám že to opraví poslední NFS:RUN ve kterém se zdálo že každé auto má asi 5 tun a nebyl žádný sebevolný tuning,a i když vím že v tomhle NFS:MW 2 si budete moct vést svou trasu po svých až k cíly tak mě to dost chytlo s náramě krásnou grafikou+pokračováním s pořádnou ozvěnou jásotu...Těšííím se !!!!!

  • Multipler

   Wow tak na tohle se fakt těším. Doufám že to bude něco ve stylu Burnoutu.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Most Wanted má všechno, co si jen může fanoušek akčních závodů přát. Luxusní auta, akční a atmosférické závody, zběsilé honičky a nádherné otevřené město, které je plné zábavných úkolů a výzev. Titul rozhodně má své slabé chvilky, pokud se ale nudíte a Burnout Paradise už máte odehraný křížem krážem, můžeme Most Wanted jen doporučit. V mnohém se totiž jedná o nostalgický návrat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Criteriongames se nemělo do série NFS vůbec co angažovat,aby bylo jasno tak všecí známe NFS jako otevřený svět tuningů,nakupování aut,a hlavně chystání na závody s bezpečnou zábavou. Ale tady je tomu jinak Criteriongames udělaly jakš takš dobře NFS Hot Pursuit ale tohle je šílené! Třeba nepřehledné bourání policie kde se vše blíská a nic pomalu nevidíte,grafika vypadá jak nakreslená a k tomu všemu už nemusíte vůbec nic dělat jen držet tlačítko plyn,protože všechno za vás udělá druhé tlačítko v minimenu kde si tuningujete auto a vše vylepšujete a na závod se taky nikam nežeňte a jen si to vyberte zase pod minimenu,k tomu už nemusíme nakupovat auta a jen si k nim dojedeme volně do města kde na nás čekají jako na spásu,prostě tohle je hrůza hrůz,žádná snaha být nemusí a ani nadšenost z jízdy,vyberete závod a jen jedete,prostě nemám slov,NEKUPOVAT,NEKUPOVAT,NEKUPOVAT a to je asi vše,jedině pučit od někoho nebo stáhnout na PC a z nudy se pobavit !!!