Need for Speed: ProStreet
PS3

(7x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
Kód produktu: 12754
 • Jedenácté Need for Speed: ProStreet má být mnohem realističtější než předchůdci a volitelně půjde vypnout pomocné systémy typu ABS. Automobily opravdu budou mít rozsáhlejší model poškození, avšak úvodní tři stupně poškození nijak nepocítíte při řízení. Za zničení specifických částí vozu obdržíte medaile, podobně jako ve FlatOutu. Zajezdíte si v licencovaných modelech od 28 automobilek (Audi, Mazda, vrátí se Honda), pokrývající období od 60. let do současnosti. Exotických vozítek ubude, oproti Carbonu zde jen 8. Zajímavé je, že při závodech se nebude uplatňovat rozdělení do výkonnostních tříd, takže se proti sobě mohou postavit různě silné stroje (např. 70 koňů proti 400 koňům). Své miláčky si vyladíte ještě precizněji díky rozšířené technologii AutoSculpt - nabízející 90 míst pro tuning, 30 způsobů jejich konfigurace a přes 1000 náhradních dílů. Čtveřice herních módů zahrne uzavřené závodní okruhy (ala TOCA Race Driver), smykovací Drift, Speed Challenge s policejním radarem (novinka v NFS, ale známá věc z jiných her) a Drag Racing na tratích rozesetých po celém světě. Nebudete muset povinně vyhrát všechny závody, postačí být první v hlavní kvalifikaci.
  Zdroj popisku: Tiscali Games
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • John_Cena

   Jamaica------porad lepsi NFS2 jak ty u televiznich her s hrou mario

  • michal

   me pride prostreet nejlepsi ze vsech nfs

  • killy

   picovina hra nej je stejne most wanted a rikejte si co chcete

  • nhl

   hra nic moc

  • J@m@!c@

   To, ze je to dokonaly vadi fakt asi tobe, a me to preplacany nepripada....pro tebe by bylo idealni tak NFS2.

  • John_Cena

   Byl jsem tak rad ze to vyslo jakozto fanousek serie nfs ale po chvily hrani me to prestalo bavit.Myslim si ze nejsem jedinej komu vadi ze je to moc preplacany a moc dokonaly.

  • Pařmen

   Zlevníte to na 1499Kč,- ?

Hodnocení zákazníků (7)
Přidat hodnocení

tuto hru doporučuji těm typum co mají rádi spíše ten klidnější typ zavodů

Na poprvé vás potěší výborná grafika, avšak za měsíc přestává bavit, to se nikdy nestane např. u Most Wanted, jinak hra podle mě postrádá děj a nějakou akci.

radeji bych doporucoval zahrejtesi NFS CARBON

Zprvu jsem byl potěšen a v půlce hry zklamán.Tento díl se EA zrovna moc nepovedl.Co se dalo čekat,i gigant jako je EA není tak dokonalá a serie nfs snad v příštím díle přinese o mnoho více vzrušení než tento díl.Doufám že při hraní této hry budete více nadšeni než já.Přeji přijemnou zábavu.

nejhorsi dil od serie nfs

Absoultni propadak, stale opakujici se anglicky komentar, jeden z nejhorsich dilu serie

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu