Need for Speed: SHIFT
PSP

(3x)
299
Nákupem získáte 9 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Auta
 • SHIFT = POSUN, a tím tahle hra přesně chce v sérii Need for Speed být Seznamte se, Shift přijíždí Tratě byly v předváděné pre-alpha verzi k dispozici dvě A sice londýnský okruh a jedna z nejslavnějších tratí světa, kde se jezdily snad všechny motoristické série, včetně F1 a MotoGP - ano, mluvím tu o Brands Hatch U vozů byl větší výběr, rovnou šestice krasavců Byly to už předem jak vizuálně, tak výkonově upravené kousky Konkrétně se jednalo o Pagani Zonda F, Corvette Z06, Porsche 997 GT2, Audi RS4, Lotus Elise 111R a Shelby Terlingua Máme tedy potvrzen tuning vzhledu i výkonu Úplně prvním dojmem při předvádění na velké TV byl úžas nad ohromnou grafikou, kterou jsem do té doby já osobně ještě u PC závodní hry neviděl Možná to byl úsudek ovlivněný očekáváním, ale byl to první dojem Nicméně i později jsem se utvrdil v tom, že grafická stránka hry bude patřit k těm nejsilnějším Nejvíce zapůsobily odlesky auta, svit slunce, prorostlé listnaté stromy Ve hře samozřejmě nechybí ani kouř z pneumatik, který se v této verzi vyskytoval v rozumné míře I zvuk ve hře byl velice detailní a realistický, takže při prvních pár bouračkách člověka autenticita zvuku zvedla ze židle Hra je v češtině

  Více o hře si můžete přečíst na webu NFSGAMEnet
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • unname

   ty zvuky sou strašne!!!!

  • hmm

   divnej a sprostej nazem need for speed SHIT????????

  • Šimon "Gerril" Šomek

   Tohle NFS se mi velice líbí.. Dabing ve hře opravdu je, ale je ho tam opravdu málo.. Hra mě velice baví a je docela dost dlouhá.. Někdy je až moc předvídatelná a závody se zachvíli začnou opakovat.. Ale na takovéto domácí odreagování je to přesně to pravé ořechové.. Jsem asi tak v půlce hry a už mám nahráno přes 6 a půl hodiny ;).. Hru určitě doporučuji, ale 1200 ,- Kč.. za to zas nestojí.. Dal bych za ní maximum 700,- Kč.. Víc ne.. Když vemu v potaz, že s PC a konzolovou verzí nemá nic společného.. Raději bych zainvestoval do Dirta 2 na PSP a The LittleBigPlanet.. Možná i do GranTurisma..

  • dvoris

   tohle nfs se povedlo

  • Martin Schovanec

   Odpoved mate uvedeniu v popisku hry:

   Lokalizace: české titulky, dabing a manuál

  • vavavar

   martin schovanec opravdu bude hra mít i cz dabing?

  • Acor

   Hmm...

  • SHIFT

   diskuze ne?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Myslim ze je to jeste horsi nez Undercover ktery stojej taky zaprd :-D

Tuhle hru všem vřele doporučuji. Zabaví a bude vám poměrně dlouho trvat její dohrání. Samozřejmě vás někdy bude trhat nervy, že už po třetí za sebou jedete stejnou trať, ale pak vždy něčím pěkným potěší. Ale nejde zde zakrýt ta jistá lineárnost.. Shift zabaví každého fanouška této séri, ale i ostatní hráče. Vhodné hrát v posteli před spaním ;)..

Mohlo to být lepší a taky levnější