Need for Speed: Undercover
PS2

(3x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Auta
 • Více o hře si můžete přečíst na webu NFSGAME.net.

  Undercover se vrátí ke kořenům série - k hazardním honičkám s policií, nejžhavějším autům na světě a silničním soubojům. Need for Speed Undercover vyniká propracovaným a atraktivním příběhem, plným skvělé živé akce v hollywoodském stylu, v němž se hráči přenesou do fiktivního světa Tri-City Bay Area. Spolupráce s talentovanou herečkou kalibru Maggie Q umožnila vytvořit bezkonkurenční příběh, který bude poutat pozornost hráčů v přestávkách mezi závody v rychlosti 180 mil za hodinu. Maggie Q si zahrála například v hitech Mission Impossible III a Smrtonosná past 4. Ztvární v nich roli federální agentky Chase Linh, působící coby svůdná manažerka, která najímá hráče pro práci v utajení a provází je průběhem hry. Čekají na ně nebezpečné úkoly a soutěžení v závodech za účelem infiltrace a zničení nebezpečného mezinárodního zločineckého syndikátu. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • (CR)-Crash/Vilém Dvořák

   jak bych asi charakterizoval : Need For Speed:undercover ?...je to dobrá hra a doporučuju ji těm kteří mají rádi tuning závody jako v předešlích dílech...NFS:undercover je zatím nejlepší díl ale má aj pár chyb...je tam ochuzená grafika na ps2,a auta nejdou rozmlátit...oproti PC je na PC supr grafika a auto rozmlátím na cucky...ale supr věci jako na (PS2) sou také zhe se může neomezeně driftovat kde se dá:-)cooool games:-)kupujtéééé NFS:undercover ale jen na (ps2):-)bay

  • mik2701

   mam ho obědnany asi 2 mněsice a tak doufam že to bude stat za to

  • mik2701

   mam ho obědnany asi 2 mněsice a trak doufam že to bude stat za to

  • Alcides

   už jsem ho objednal..tak doufám, že bude stát za to

  • jokjok

   super!!!!!!!!!good!!!!!!!!!   !!!!!doporučuji!!!!!

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

* u téhle hry se člověk nenudí a (Tuning-závody)ho fakt baví...škubaná grafika-(ps2)-ale supr zábavička:-)

NFS undercover je hra,která jde po šlépějích svých předchůdců.Je zas o krok napřed!Inovací zde není mnoho mezi tu hrst patří např.
180 a 360tka třeba i v plné rychlosti,na nějaké mise se také převtělíte za filmově známého kurýra když budete muset převízt z bodu A do bodu B nějaký ten balíček nebo kradené auto někdy i s blikadlama za zadkem :-) Policisté jsou stejní jako v MW nebo Carbon akorát dostaly lepší káry ale není zas tak těžké jim utéci.A multiplayer také na nějakou tu dobu pobaví,když vás např.kamarád bude honit s policejnim autem.

dobrá hra