Neuro Hunter
PC

(2x)
99
Nákupem získáte 4 Kredity
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11699
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG

  Neuro Hunter je cyberpunkového RPG s akčními prvky. Možná se podivujete tomu spojení RPG s akčními prvky, ale tak tomu skutečně je, tvůrci jasně uvádějí, že akce je zastoupena 40 %, zatímco zbylých 60 % je prostě RPG. Hra vypráví příběh jistého počítačového experta jménem Hunter, který se po neúspěšné snaze o opravu sítě jednoho důlního komplexu ocitá díky výbuchu v jakémsi podzemním světě ovládaném počítačovým šílencem zvaným Hacker. Hunter se nemůže spolehnout na pomoc zvenčí a tak sám musí najít cestu ven. Přitom se setkává s řadou různých postav, včetně záhadné ženy Kathryn. Čeká jej spousta problémů a nebezpečenství. Hra je pojata z perspektivy vlastních očí. Když bychom měli být konkrétní, hunterův příběh bude zahrnovat 36 hlavních a 6 vedlejších misí. Během nich se setkáte s 69 NPC, s nimiž budete moci nějak komunikovat nebo obchodovat. Co se týče nepřátel, můžete se připravit na 14 typů monster (od ještěrů, hmyzoidů a hybridů, přes humanoidní mutanty, až po duchy, aj.). Stejný počet má být také zbraní (od nože po plazmový kanón). K dispozici budete mít rovněž zhruba 60 různých návodů na výrobu užitečných předmětů, ale i jídla nebo dalších, exotických zbraní, apod. Ke zdokonalení hrdiny budete mít navíc ještě šest druhů implantátů. Hra je v češtině.
  .Zdroj popisku: Tiscali Games

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Acolus

   Tahle hra se dá označit leda jedním sprostým slovem ******** ...ehm...

  • ULTRAMARIne

   hra odpovida cene ja osobne bych ji prodaval aj za 200kč sice jsem ji nehral ale vypada dobre aj ta cena

  • Omega

   Neni to rozhodne tak spatna hra jak je liceno v celkovem hodnoceni na Bonuswebu, nebyt stale skoro stejneho prostredi napric hrou, tak hratelnostne a ani poctem bugu to neni vubec tak zle, k tomu to zpestrujou ty kyberbitvy a zajimavej pribeh.

  • Omega

   Rád bych upozornil, že tato hra bohužel obsahuje jednu ne zrovna dobrou pověstí známou ochranu...

  • Omega

   Zdravim, chci se optat nekoho kdo jiz tuto hru hral, mam rad cyber punk, rpg i lehkou akci a tak se chci optat zda-li za to tato hra alespon trochu stoji, resp. jak ji hodnotite, v recenzi na BW nic moc, nevim, necim me ta hra ze screenu a popisovaneho pribehu zaujala, je nekdo kdo ji hral ci lepe dohral - a stoji hra za to? Dik.

  • Neuropatolog

   shit...

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Podle mě je to dobré ale staré RPG podobné deus ex (podobné ale deus ex je stejně lepší)

Hnusnější sci-fi (po všech stránkách) jsem snad ani nehrál.
Nekažte si volný čas alespoň vy a vyhněte se tomu velkým obloukem!

Sledujte nás na instagramu