Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir
PC

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir - druhý datadisk pro RPG Neverwinter Nights 2, jež oživuje vzpomínky na dny Baldurs Gate a Icewind Dále, které evokuje zejména nová možnost kompletní kontroly nad složením a chováním vlastní party, ale také řada nových bojových dungeonů a nelineární kampaň umožňující volné cestování světem prostřednictvím prvku Overland Map. Možnost vytvořit si vlastní partu je doprovázena novinkami ve správě partajních záležitostí, což platí hlavně o zjednodušené komunikaci a výhodách vyplývajících s fungující týmové spolupráce. Příběhově datadisk předchází událostem 4. edice Dungeons and Dragons a zavede vás na Pobřeží mečů po porážce Krále Stínů, kde v nastalém zmatku soutěží o moc tři syndikáty. Hráč se může k některému z nich přidat a vytvořit obchodní impérium, nebo se může protloukat na vlastní pěst, přepadat karavany a prodávat zboží na černém trhu. Ať už si zvolí jakoukoli z těchto dvou cest, tak brzy zjistí, že za scénou funguje ještě jedna frakce, jejíž cíle jsou opravdu nechutně ďábelské a vede ji vzhled měnící a zcela jistě nesmírné zlý Yuan-Ti. Lineární průchod hlavní kampaní by měl zabrat cca 15 hodin, ale proč to dělat, když je možné procházet mapu svým vlastním tempem a ovlivňovat politickou i ekonomickou situaci nákupem i prodejem zboží a plněním questů s různým účinkem. Již tradičně nabídne datadisk i spoustu nových příšer, kouzel, nové hratelné rasy i povolání. Vlastně je třeba zmínit, že při pohybu na velké – Overland – mapě vás čekají náhodné souboje a přepadení ala Fallout, kterým se může vyhynout s pomocí speciálních skillů Spot, či Survival, jež slouží rovněž pro hledání skrytých lokací a vzácných artefaktů. Jedná se o datadisk a ke hraní vyžaduje Neverwinter Nights 2.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • uihui

   uibuik

  • HiHi789

   Dá se.

  • Filip Marvan

   Mask of Betrayer mám i na DVD, dokonce odtud z Xzone, ale už k sehnání jak tak koukám nebude. Škoda, je to skvělý datadisk.
   Jaký je Storm of Zehir? Stojí za to?

  • HiHi789

   Já to v pohodě na win7 nainstaloval.

  • Zarel

   Hra nejde nainstalovat ve Windows 7
   je to divné protože první dil funguje ...
   Neví nekdo c s tím .. prosim PM na mail.

  • HiHi789

   Honza000: Není potřeba mít první datadisk.

  • LookerM1r

   A proc tu uz nemaji puvodni verzi hry na obchode? to uz neni k sehnani?

  • Lumirel

   To Bash: Mask of Betrayer neni k sehnání v Cd/Dvd verzi alespoň, co jsem sám hledal. Lze sehnat na www.atari.com přes online store. Někde jsem četl, že Nwn2:MotB je dělaný pouze pro online distribuci.

  • honza000

   je ke hre potreba ten prvni datadisk nebo staci mit jen puvodni nwn2?

  • bash

   Dobry den, chtel bych se zeptat jestli take nebude nekdy v prodeji datadisk predchozi - Mask of Betrayer. Diky za odpoved.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir!