Neverwinter Nights: Enhanced Edition
PC

449
Nákupem získáte 17 kreditů
 • 449 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Old-school
Hra také dostupná pro:  XONEPS4SWITCH
 • Neverwinter Nights: Enhanced Edition přidává zcela nové, rozšířené vlastnosti k obsahu Neverwinter Nights Diamond Edition. Kraďte se ve stínech jako smrtící půlelfský zloděj, ovládněte děsivou magii jako mocný gnómský čaroděj, likvidujte své protivníky jako obrněný trpasličí paladin... Ať už si vyberete kterékoliv hrdinu, čeká na vás neuvěřitelné dobrodružství. Objevte magii, tajemství a nebezpečí na každém kroku, a to sami, nebo s kamarády v těchto klasických dobrodružstvích ve stylu Dungeons & Dragons.


  LEPŠÍ GRAFIKA

  Váš portrét, panel souboje a další prvky rozhraní se přizpůsobují velikostí vašemu zvolenému rozlišení, a to včetně 1080p a 4k. Pixel shadery a efekty postprocessingu zajišťují svěžejší a čistější vizuál. Přizpůsobte si kontrast, živost a hloubku ostrosti podle svého.

  Neverwinter Nights: Enhanced Edition

  KOMUNITA A ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA
  Původní vývojáři se spojili s klíčovými členy komunity kolem Neverwinter Nights, aby vybrali významná vylepšení, která si žádali fanoušci v rámci podpory hráčů, vypravěčů příběhů a tvůrců modifikací. Funguje s uloženými hrami, moduly a modifikacemi z původní hry Neverwinter Nights. Čeká na vás galaxie komunitního obsahu.

  nwee

  PŮVODNÍ KAMPAŇ
  Ocitněte se uprostřed pletich, zrady a temné magie v Neverwinter Nights. Vypravte se do nebezpečných měst, příšerami zamořených jeskyní a hluboko do divočiny v rámci pátrání po léku na prokletý mor, který pustoší město Neverwinter.

  Neverwinter Nights: Enhanced Edition

  DVĚ ROZŠÍŘENÍ
  Zažijte další dobrodružství v Shadows of Undrentide! Váš mistr vám zadá úkol najít čtyři prastaré artefakty, vyrazit ze Silver Marches a odhalit tajemství dávno mrtvé magické civilizace. V druhém rozšíření pokračujte v dobrodružství započatém v Shadows of Undrentide a vydejte se do čím dál podivnějších a nepřátelštějších hlubin Undermountain, kde vyzvete sílící zlo.

  nwee

  SPOUSTY DALŠÍHO OBSAHU
  Objevte 40 hodin nových příběhů a pak vyzkoušejte stovky modelů vytvořených členy komunity, jakým jste i vy.Zmíněné moduly jsou Kingmaker, ShadowGuard a Witch’s Wake. V The Aurora Toolset si vybudujte vlastní svět plný jedinečných příšer, předmětů, pastí, střetů a prostředí a pak svůj výtvor sdílejte se zbytkem komunity Neverwinter Nights. (pouze na Windows) Dungeon Master Client vám umožní stát se vypravěčem! Ovládejte příšery, tvory i postavy, které vaši hráči během dobrodružství potkají.

  Neverwinter Nights: Enhanced Edition
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Dyno

   Čeština pro Steam:
   https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1630210941

  • Salamista

   to ZHARF - nepodařilo :( . Čeština stáhnutelná na webech požaduje při změně cesty ke hře nějaký soubor chitin.key nebo neco podobného a ten jsem ve hre nenašel .... :(

  • Zharf

   Podařilo se někomu do téhle STEAM verze nainstalovat češtinu? Mě totiž ne :(

  • Heid

   Zdravim, a slo by k tomu dodat i digitalni Diamant Edition?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Jan Sládek: Zdravím, přesný termín zatím nemáme. Stále platí někdy v průběhu června.

  • Jan Sládek

   Dobrý den, mohu se zeptat kdy bude hra naskladněna? V průběhu měsíce června?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Neverwinter Nights: Enhanced Edition!