NHL 2K9
PS2

(1x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Štítky: Hokej
 • Ročník 2K9 bude o zjednodušování, zpřístupňování se novým hráčům (ne však na úkor simulace) a především o upraveném ovládání. Příliš komplexní starý systém byl nahrazen třemi volitelnými mody. Classic počítá pouze s přední stranou gamepadu a zaměřuje se jen na ovládání hráče na ledě - ideální pro začátečníky. Pro Stick Evolution míří na příznivce předchozích dílů, vrací staré ovládání, které je však v mnohém příjemnější. Poslední Hybrid je kompromisem mezi prvními dvěma. Umožní vytvářet na ledě kouzla jak s hráčem, tak s pukem a hokejkou, využívá však při tom rozumného počtu tlačítek. Hratelnost byla zpomalena, hráči na ledě musí počítat například se setrvačností. Už se tedy nedá bleskově zastavit na místě a ve stejném okamžiku vyjet druhým směrem. Hra je tak přirozenější, ale méně dravá. Při hře za gólmana neovládá hráč celou postavu, ale pouze úhel jejího pohledu. Cílem je udržet puk na očích (kruhová zelená oblast) a v pravý moment zmáčknout tlačítko pro jeho vychytání. Čím je daný brankář lepší, tím je vše snazší a rychlejší. Online zápasy nyní půjdou hrát v módu 6 na 6, což znamená, že lze poskládat tým pouze z živých hráčů. Herní replaye je navíc možné nahrát na oficiální web a uchovat tak nezapomenutelné situace, jichž hráči během hraní dosáhnou. Hra klade důraz na detail – autoři zapracovali i takovou drobnost, jako je klasický zvyk hráčů Stanley Cup ligy neholit se během jejího trvání. Podle reálných předloh zpracovali autoři tisíce skutečných druhů plnovousů všech možných hokejistů (i těch, co ještě ligu nehráli).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Ovie

   chci ze zeptat toho kdo to hrál jestli tam je editor hry a jestli ano tak jestli je tam větší výběr výzbroje než v EA

  • krk

   Vyskousej a uvidis od EA uz hokej nehraju

  • pazi

   hele to mate na ps2 je to good rikate

  • modryklucina

   pokud mas rad hokej jako takovy a ea arkadovy jatka uz te neba..tak mas jen jedinou moznost:)

  • krk

   Hral to nekdy nekdo?Reknu toto hral jsem porad nhl od EA SPORTS ale slabota a NHL 2K lahudka co se tyce golmanu a obtiznosti u mne EA skoncilo krk

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Dobry hokej hraju ho od 08 protože hokej od EA mně už omrzel