Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
PS3

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Ni no Kuni je nové RPG od studia Level 5 s animací studia Ghibli, kterého znají všichni fanoušci japonska, díky filmům Princezna Mononoke a Cesta do fantazie. Příběh Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Vás zavede do role mladého chlapce jménem Oliver, který se vydává na strastiplnou cestu v paralelním světě, aby se stal natolik silným mágem, že znovu navrátí svoji maminku zpět do světa živých. Během cesty Oliver potkává mnoho roztodivných tvorů a nalezne přátele, kteří mu pomáhají v jeho poslání. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch kombinuje několik světů, které jsou doplněny o hudbu legendárního umělce Joe Hisaishi, který se taktéž podepsal pod mnoho filmů od studia Ghibli. Pokud chcete RPG na které nezapomenete, je to právě Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, jenž Vás uchvátí a nepustí, dveře do jiného světa se Vám právě otevírají, nepromarněte svoji šanci.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • ladymanson

   Chjo, Evropa a obzvlášť ČR opět ošizeno, budu muset zase zajet do Japonska a prošmejdit Akihabaru. A zatím se spokojit s normální verzí.

  • Rena

   Stejně není v případě sběratelky takové nadšení na místě. V Evropě se prodávala pouze osekaná verze. (chybí Soundtrack, artworky a takový ten zlatý peníz). Mám ji, dala se u nás sehnat v málo obchodech v malém počtu. Ale to co tam zůstalo je taky fajn.

  • miky

   sběratelka byla ještě nedávno k dostání z uk.

  • Amoonra

   Já jsem na ni koukal a je v ní plyšák!! kdyby byla tak tuhle hru kupuju hnedka v den vydání, ale normální edici můžu mít klidně za 1/2... :) škoda...

  • Shyny

   To je fakt. Proč se k nám do čech nedostala žádná sběratelská edice ?

  • Amoonra

   A sběratelka nebude? :(

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Pokud se mám přiznat, během celého hraní Nino Kuni jsem váhal, jaké hodnocení si zaslouží tato hra. Ano, je místy neuvěřitelně archaická, půjčuje si, kde se dá a je zde velká pravděpodobnost, že hráči moderních západních RPG her nad ní ohrnou nos. Na druhé straně mistrně kombinuje v sobě všechno to, co dělalo staré JRPG hry takové úžasné v pohádkovém balení, které chytí u srdce mladé i staré. Pokud máte rádi pohádky, neměli byste váhat ani chvíli a dát této hře šanci, protože i přes zmíněným malým nedostatkem jde o grandiózní dílo, které symbolizuje úplně jiný směr her jako cokoliv, s čímž se můžete dnes v herním byznysu setkat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Ni no Kuni: Wrath of the White Witch!