Ninja Gaiden Sigma
PS3

(2x)
999
Nákupem získáte 20 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: TPS
Kód produktu: 13004
 • V hlavní roli se představí ninja jménem Ryu Hayabusa, co se snaží pomstít svůj klan. A okrajově také Rachel (coby hratelná figura), ženská představitelka s výrazně odlišnými dispozicemi, skrze níž budete na příběh nahlížet z jiného úhlu pohledu. Aby také ne, když se jedná o nelítostného lovce démonů! V obou případech vás čeká cesta plná krve, přičemž mezi rudými kalužemi postávají jednak lidští oponenti, ale také rozličné kreatury a zmiňovaní démoni, přičemž pomyslným vrcholem budou obtížně zdolatelní bossové. Ve výčtu tradičních zbraní jako je katana, různé meče, válečné palice, ale též shurikeny, kouřové bomby, apod., se nově objevuje klíčová možnost mít hnedle dvě katany naráz, což by mělo rozšířit již tak bohatou nabídku skutečně sofistikovaných komb, která jsou pro každou z ve hře dostupných zbraní jinačí. Samozřejmě, že jednotlivé zbraně mají odlišné atributy. Dále využijete něco pohybových aktivit, mezi nimiž nechybí rychlé kotouly a odrazy od stěn. Je také pamatováno na hádanky, na hledání potřebných klíčů či artefaktů, u čehož byste mohli trochu nabrat dech po adrenalinových akčních pasážích a zvolnit ve zdejším smrtonosném tempu. Ninja Gaiden Sigma bude přímo vycházet z Ninja Gaiden Black, tudíž vedle hlavní singleplayerové kampaně je tu příjemný bonus v podobě speciálních misí soustředících se vyloženě na akci, pročež mohu připomenout funkci Sixaxis padu, jehož třesením posilujete magický atak.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • +nejlepší soubojový systém jaký je v dnešních rubačkách k vidění
  • +hodně zbraní z nichž každá má využití
  • +obtížnost (skutečně hardcore hra)
  • +2 hratelné postavy
  • -slabší grafika
  • -příběh
  • -obtížnost (pro někoho)

  výborná hack´n´slash akce, která ovšem není pro každého. Harcore hráči si jí užijí, občasní hráči by si měli přichystat náhradní ovladač.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Slušná grafika, hratelnost, zvuky.
  • Nerealistické pohyby (takhle běhaly postavičky ve hrách před deseti lety), nevyvážená obtížnost (chvílemi lehké, chvílemi frustrující až nehratelné).

  Nadprůměrná rubajda na zkrácení zimních večerů. Když od toho nebudete moc čekat, určitě se zabavíte. Chce to jen občas zatnout zuby, když obtížnost vyletí do nebes (bossové).

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

shrek, funkopop, sberatel
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky