Ninja Gaiden Sigma
PS3

(2x)
999
Nákupem získáte 20 kreditů
Štítky: TPS
  • V hlavní roli se představí ninja jménem Ryu Hayabusa, co se snaží pomstít svůj klan. A okrajově také Rachel (coby hratelná figura), ženská představitelka s výrazně odlišnými dispozicemi, skrze níž budete na příběh nahlížet z jiného úhlu pohledu. Aby také ne, když se jedná o nelítostného lovce démonů! V obou případech vás čeká cesta plná krve, přičemž mezi rudými kalužemi postávají jednak lidští oponenti, ale také rozličné kreatury a zmiňovaní démoni, přičemž pomyslným vrcholem budou obtížně zdolatelní bossové. Ve výčtu tradičních zbraní jako je katana, různé meče, válečné palice, ale též shurikeny, kouřové bomby, apod., se nově objevuje klíčová možnost mít hnedle dvě katany naráz, což by mělo rozšířit již tak bohatou nabídku skutečně sofistikovaných komb, která jsou pro každou z ve hře dostupných zbraní jinačí. Samozřejmě, že jednotlivé zbraně mají odlišné atributy. Dále využijete něco pohybových aktivit, mezi nimiž nechybí rychlé kotouly a odrazy od stěn. Je také pamatováno na hádanky, na hledání potřebných klíčů či artefaktů, u čehož byste mohli trochu nabrat dech po adrenalinových akčních pasážích a zvolnit ve zdejším smrtonosném tempu. Ninja Gaiden Sigma bude přímo vycházet z Ninja Gaiden Black, tudíž vedle hlavní singleplayerové kampaně je tu příjemný bonus v podobě speciálních misí soustředících se vyloženě na akci, pročež mohu připomenout funkci Sixaxis padu, jehož třesením posilujete magický atak.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

výborná hack´n´slash akce, která ovšem není pro každého. Harcore hráči si jí užijí, občasní hráči by si měli přichystat náhradní ovladač.

Nadprůměrná rubajda na zkrácení zimních večerů. Když od toho nebudete moc čekat, určitě se zabavíte. Chce to jen občas zatnout zuby, když obtížnost vyletí do nebes (bossové).