Nintendogs: Dalmatian and Friends
NDS

1 349
Nákupem získáte 54 kreditů
Aktivace: http://www.gamepro.cz/gamepro.http://www.gamepro.cz/gamepro.Kód produktu: 11998
 • Ve hře naleznete šest základních plemen a 14 dalších, které je potřeba odemknout. za všechny např. Dalmatin, Boxer, Německý ovčák, Zlatý retriever, Yorkšírský terrier a Beagle.

  Nemůžete si dovolit pořídit sobě či svým dětem živého psího kamaráda? Žádný problém – unikátní výchovná simulace Nintendogs velmi chytlavou, srozumitelnou a zábavnou formou předvádí všechny možné kratochvíle, které s pořízením psíka souvisejí. V roli pána malé psí smečky dbáte na dobré prospívání svých věrných čtyřnohých svěřenců a záleží pouze a jenom na vás, zda se z nich stanou nezbední rozpustilí divoši, anebo na slovo poslušní spolehliví společníci. Prostředků ke komunikaci máte více než dost: od chutných psích mňamek a bohaté nabídky nejrůznějších chovatelských potřeb až po odměnu v podobě přátelského polaskání či pohlazení. Právě ovládání je jednou z nejsilnějších stránek hry: mikrofonem zabudovaným v Nintendu DS můžete na své mazlíky volat a udílet jim povely, stylus v kombinaci s dotykovou obrazovkou zase přibližují pocit skutečného fyzického kontaktu. Až nabudete dojmu, že dovednosti vašeho miláčka snesou porovnání s dalšími psíky, můžete se přihlásit na některou z prestižních psích soutěží. Stanete-li na piedestalu vítězů, za obdrženou trenérskou odměnu můžete nakoupit další výcvikové pomůcky anebo rozšířit svou chovatelskou stanici! Společné vycházky s dalšími virtuálními psími chovateli přes službu Nintendo Wifi Connection. Originální přístup k hratelnosti a ideální zábava pro celou rodinu: od juniorů až po seniory. Výběr z nejpopulárnějších psích plemen.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • denisa

   prosimmm poradte: chci moc tuto hru ale nemam penize a chci to pod stromecek ale nasi rikaji ze je to moc drahe co mam delat?? prosim napiste mi na muj email. predem dekuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Nintendogs: Dalmatian and Friends!

Sledujte nás na instagramu