Oficiální příručka Cyberpunk 2077 - Collectors Edition
MERCH

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Herní předměty: Kniha, Herní příručka, Průvodce hrou
 • Cyberpunk 2077 The Complete Official Guide – Collector’s Edition je rozsáhlý a podrobný průvodce hrou Cyberpunk 2077, který seznámí hráče se všemi výzvami, herními prvky a systémy a provede je na jejich cestě napříč celým herním světem.
  Počet stran: 368
  Vydavatel: Piggyback
  Oficiální příručka Cyberpunk 2077 - Collectors Edition
  KOMPLETNÍ PRŮVODCE

  V příručce naleznete veškeré příběhové linky, všechny vedlejší úkoly, odměny a všechna zakončení herního příběhu; dále nepovinné výzvy, mini hry, odemknutelné položky, tajemství a mnohem více. Každá mise, herní mechanika a významná volba je pokrytá přístupnými řešeními.

  MAPY, ANALYTIKA A POSTUP
  V knize je k nalezení každá mapa s označením lokací sběratelských předmětů a bodů zájmu. Dále v půrovdci nalezneme detailní informace o všech hlavních herních systémech, včetně vývoje postav, schopností, vylepšení, trofejí a úspěchů a dalších. Anotované snímky obrazovky a dopodrobna vypsané kroky ukazují, jaké jsou možnosti postupu v každé z herních misí.

  BOJ BEZ SPOILERŮ
  Těšit se také můžete na praktické a účinné taktiky ke zničení všech nepřátel a bosů. Čeká vás i podrobná analýza všech předmětů a zbraní, včetně statistik a podmínek pro odemčení. Obsah příručky byl pečlivě navržen tak, aby se předešlo vyzrazení příběhových zvratů k zachování maximálnímu prožitku hráče.

  JEDNODUCHOST A PRÉMIOVOST
  Propracovaný tištěný navigační a rozsáhlý rejstřík zaručí hráčům okamžitý přístup k hledaným informacím. Na stránkách nalezneme poutavé obrázky přímo od vývojářského týmu ve vysoké kvalitě. Příručka je vytištěna na papíře té nejvyšší kvality a je opatřena tvrdými deskami.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, k české verzi bohužel zatím žádné info. Kniha The World of Cyberpunk 2077 vyjde i v české verzi, ale tady se ještě nikdo nevyjádřil.

  • Hurwajz

   Také by mě zajímalo jaká je šance že bude i CZ lokalizace?

  • Honza

   Dobrý den. Je nějaká šance že bude příručka i v češtině?