Ovladače Joy-Con - Pastel Pink
SWITCH

1 999
Nákupem získáte 18 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Ovladač, Příslušenství
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59619
 • Všestranný Joy-Con Pair Pastel Pink – klíč k rozšíření vašeho herního vesmíru ve stylu, který vás dostane! Připravte se na nekonečné hodiny zábavy a dobrodružství s těmito kouzelnými ovladači, které vám umožní prožívat vaše oblíbené hry jako nikdy předtím. S jemnými pastelovými odstíny růžové, které by zaujaly i samotnou princeznu Peach, přináší tento pár Joy-Conů nejen nekonečnou radost z hraní, ale i šmrnc do vaší herní sestavy.
  Ovladače Joy-Con - Pastel Pink
  Ovladače Joy-Con - Pastel Pink
  JEDINEČNÝ DESIGN
  Pastelově růžové barvy, které oživí vaši herní konzoli a dodají jí osobitý vzhled. Nechte se okouzlit krásou, která přesahuje běžné herní ovladače.
  Ovladače Joy-Con - Pastel Pink

  POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ
  Ergonomický design zajišťuje, že i během dlouhých herních maratonů zůstanou vaše ruce v pohodě. Užijte si hladké a intuitivní ovládání, které vás plně ponoří do hry.

  nintendo switch

  KOMPATIBILITA
  Joy-Con Pair Pastel Pink je plně kompatibilní s širokou škálou her, což znamená, že si můžete užívat staré klasiky i nejnovější hity bez jakýchkoli omezení.

  gamepad

  POKROČILÉ VIBRACE
  Joy-Cony dále představují pokročilou funkci HD rumble, která v kompatibilních hrách umožní hráčům pocítit daleko realističtější vibrační odezvu než kdy dřív. Tento efekt je natolik detailní, že hráči mohou například cítit vibrace jednotlivých kostek ledu uvnitř sklenice, kterou bude zrovna Joy-Con simulovat. Díky funkci HD rumble budou moct hráči pocítit novou úroveň realističnosti, nedosažitelné za pomoci pouhého zraku a sluchu!

  ovladač switch
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Ovladače Joy-Con - Pastel Pink? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma