Herna Xzone Brno MTG Klub
Přijďte k nám do herny a staňte se členy naší kartičkové komunity vášnivých hráčů sběratelské hry Magic: the Gathering.

1. 7. 2023 12:00
V Brně je Xzone nejen prodejna videoher a merchendise, ale také herna Magic: The Gathering. V roce 2022 jsme získali oficiální status WPN (Wizards Play Network), kterou uděluje přímo vydavatel této kultovní hry, společnost Wizards of the Coast. Díky tomu vám můžeme nabídnout nejen skvělé ceny produktů, ale také mezi hráče rozdat spoustu zajímavých promo produktů, od karet až přes oficiální doplňky zdarma.OTEVÍRACÍ DOBA
Můžete si přijít zahrát každý den v běžné otevírací době.

Pondělí - Pátek
9:00 - 12:00, 13:00 - 18:00
Sobota
9:00 - 12:00
 
ADRESA
Palackého třída 177/50
Brno - 61200

Každé pondělí a středu od 17:00 probíhají pravidelné eventy. Jednou za dva týdny jsou doplněny úterým a pátkem od 19:00.
Během víkendu probíhají speciální eventy, nejčastěji se jedná o větší turnaje jako je prerelease nové edice, Store Championship ve formátu modern, nebo Commander Quest!, což je naše ozvláštnění u nás nejhranější formátu Commander.

Kapacita herny je 40 míst.

O všech akcích se dozvíte ve Facebook skupině nebo na Discordu.


 
NÁKUP PRODUKTŮ

Během hraní si můžete zakoupit jednotlivé boostery nejnovějších edic, alba, krabičky a veškeré další příslušenství spojené s Magic: The Gathering. S Xzone účtem navíc s každým nákupem sbíráte slevové Xzone kredity. Pokud by vám kartičky nestačily, máme vždy na prodejně skladem mraky popkulturního merche od triček a figurek, až po hrníčky a ponožky.


OBČERSTVENÍ

Samozřejmě víme, že při hraní kartiček dokáže rychle vyschnout v hrdle, proto pro vás máme vždy nachystané vychlazené pivko, colu a další drinky, které zaženou žízen. Kromě toho u nás najdete i drobné pochutiny jak slané, tak i sladké, pokud na vás zrovna přijde mlsná.