Herna Xzone Brno Klub
Přijďte do našeho brněnského klubu a staňte se členy naší kartičkové komunity vášnivých hráčů.

22.4.2024
Xzone Brno Klub vítá všechny kartičkové nadšence. 

Patříte mezi zkušené hráče a hráčky? Nebo celý ten karetní svět zatím jen pozorujete? Ať už znáte nazpaměť právě vydanou edici Pokémonů, armády Warhammeru či všechny vydané karty Star Wars: Unlimited, pravidla Lorcany odrecitujete i před první ranní kávou či pravidelně obsazujete přední příčky turnajů Magic: The Gathering, anebo patříte mezi zelenáče, kteří by spíš ocenili vysvětlení pravidel, náš brněnský klub je otevřený pro všechny. Pokud byste u hraní dostali hlad nebo žízeň, v našem klubu je možné zakoupit něco k pití i drobné občerstvení. 

Prodejna Xzone
Palackého třída 177/50 

612 00 Brno

Tel: 737 337 880
Mail: brno@xzone.cz

PROGRAM KLUBU

Přijít můžete i mimo plánované události, a to kdykoliv během otvírací doba prodejny. 


V našem klubu hrajeme:

Magic the Gathering (MTG)
FB skupina MTG klub
– všechny informace o klubu, prodej a nákup karet, domlouvání hraní a další

Několikrát týdně se v klubu scházíme u různých formátů, pravidelně u nás najdete Duel Commander, Modern i Draft. K vydání nových edic máme na programu prerelease eventy 1v1 sealed a 2HG sealed. Náš brněnský klub v roce 2023 získal oficiální status WPN Premium a díky tomu můžete navštěvovat i speciální WPN eventy, na kterých na vás čekají i premiové odměny. V průběhu turnajů se můžete zastavit i na volné hraní :) Chtěli byste se dozvědět něco víc o klubu, potřebujete doplnit balíček, nebo se byste si potřebovali domluvit parťáka na hraní? 

Rádi byste se světem MTG teprve seznámili a vyzkoušeli si pár her? Ptejte se po našich specialistech! Koviho najdete na každém hraní i turnaji, kde vám se vším ochotně poradí, otec zakladatel Matěj vám zase představí každou novou edici na našem YouTube kanále.
Pokémon TCG
FB skupina Pokémon TCG klub – informace o hraní, domlouvání spoluhráčů a odpovědi na vaše dotazy

Trenéři a trenérky se k nám můžou stavit na pokémoní události, které pro vás chystáme minimálně jednou týdně. Najdete u nás Standard, Expanded a GLC turnaje, pořádáme Pokémon League Challenge, Prerelease, za dva měsíce se chystáme i na League Cupy.

Zatím se na turnajové klání necítíte? V době jejich konání můžete přijít na volné hraní, kde se věnujeme i úplným začátečníkům, kterým TCG představíme a základy je naučíme. A pokud vám nevyhovuje čas konání, zahrát si můžete prakticky kdykoliv, stačí mrknout na otvírací dobu brněnské prodejny. 
Disney Lorcana
FB skupina Lorcana klub
– všechny informace o událostech, hraní, kartách i jejich výměně

V našem klubu nemůže chybět ani nejkouzelnější novinka mezi sběratelskými hrami s oblíbenými hrdinami a hrdinkami disneyovek. Stejně jako u ostatních TCG se můžete stavit, ať už jste ostřílení hráči či hráčky, anebo byste si Lorcanu chtěli teprve okoukat a vyzkoušet. K zapůjčení tu máme Starter Decky a pravidla vám ochotně vysvětlíme. Ptejte se v herně po Markovi, který ví o Lorcaně první poslední a má pod palcem i pravidelnou ligu
Star Wars: Unlimited
FB skupina Star Wars: Unlimited klub
– veškeré informace o dění v klubu, domlouvání spoluhráčů a další

Jednou týdně se vydáváme i na karetní dobrodružství do předaleké galaxie. Ať máte odehráno spoustu partií, nebo byste se zatím chtěli jen přijít podívat a se hrou se seznámit, mrkněte do kalendáře a stavte se na partii. Na všechny dotazy o TCG Star Wars: Ulimited vám odpoví nás znalec karetní galaxie Lukáš, kterého najdete u každého hraní.
Warhammer 
FB skupina Warhammer klub
– info o výukovém a volném hraní, barvení figurek a prostor pro vaše dotazy

Nově jsme se pustili i do hraní Warhammeru. Máte-li volnou neděli a náladu na ostrou bitvu, rádi vás uvidíme. Uvítáme i úplné začátečníky bez předchozích zkušeností, kterým naši warhammerovští mástři Rob & Sváťa tenhle úžasný vesmír rádi představí a postupně seznámí s pravidly. Jednou za čas pořádáme i workshop barvení figurek pro začátečníky, takže pokud byste rádi pronikli do tajů barvení, nezapomeňte se zastavit. Kapacita herny je 40 míst.


Jak se k nám dostanete?
Máme to jen pár kroků od zastávky MHD Jungmannova (tram 1 & 6). Pokud se k nám rozhodnete vydat autem, parkovat je možné v okolních ulicích (zóna C).Těšíme se na vás! :)