Panzer Elite Action
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Kód produktu: 11813
 • Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  Panzer Elite Action: Fields of Glory, jak se titul celým svým názvem jmenuje, vás nechá v rámci tří kampaní o 18 misích ovládnout třicetitunového obrněného obra a zažít ty nejvýznačnější bitvy 2. světové války. Každá kampaň je příběhem jednoho ze tří velitelů tanku a jeho posádky. Nechybí ani multiplayerový mód až pro 32 hráčů ve stylu Conquest. Při hře za německého velitele se po úspěchu bleskových výpadů do Polska a Francie přesouváte na východní frontu, kde vás čeká bitva o Stalingrad. V kampani za velitele tanku patřícího rudé armádě na vás také čeká účast v bitvě o Stalingrad a účast v masivní tankové bitvě u Kursku. A konečně v kampani za velitele tanku patřícího americké armádě na vás čeká vylodění v Normandii během památného D-dne, bitva u Bulge, přežití debaklu u Arnheimu a překročení řeky Rýn.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Krtek

   Jo čeština by se hodila. Takhle je člověk línej číst ty dialogy tankistů a kecy mezi levelama. Ale taky mně to chytlo.
   Až na ty bugy jako že tank reje občas rypákem zem jak červená myš. nebo sem jednu misi udělal checkpoint a hra nezareagovala. Děla byly zničený všechny, já stál na šipce a nic se nedělo. Tak sem dojel na oblast kterou měly ohrožovat a normálně tam dopadala palba z neexistujících kanonů :-( Pomoh restart levelu. Ale chytlavý a pařitelný to je parádně !

  • Tom

   Je to docela dobrá hra ale chtel by jsem se zeptat jestli nekdo nevi kde by mohla být čeština????

  • klapzuba

   Nevíte někdo, zda je možno odněkud stáhnout další mapy do multiplayeru???

  • tom3

   I když se jedná o arkádové tančíky, tak je to docela pěkná hra. Hraju to sice jen pár dní, ale můžu říct, že je to zábavné a hratelné. Graficky se to sice nedá srovnávat třeba s Battlefieldem (prolínání textur třeba při projíždění protitank. zábran apod.), ale i tak se na to dá dívat a na hratelnosti to moc neubírá.
   Mrzí mě ovšem fakt, že mi chybí pohled zevnitř tanku, pak by to bylo trochu reálnější. Všechny dostupné pohledy jsou pouze z pohledu za nebo na tanku. Ale čistě tankových simů je poskrovnu, což je velká škoda.

  • pyrcy

   Hrál jsem demo a vypadalo to hodně dobře. Už jsem předobjednal plnou verzi...

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Panzer Elite Action!

Sledujte nás na instagramu