Panzer Elite Complete Collection
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Světová válka
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Všechny hry ze série Panzer Elite jsou nyní k dispozici v jedné jediné kolekci! Čekají vás tuhé boje, ať už se vydáte do Severní Afriky, na Sicílii, do severní Itálie, do Normandie, ke Stalingradu, nebo do střední Evropy. V každé kampani se jako velitel tankové skupiny podíváte na obě strany fronty. Zjistěte, jakou strategii a taktiku bylo třeba uplatňovat v různých fázích války, kde obrněné jednotky hrály jednu z hlavních rolí. Čekají na vás různé herní režimy, napínavé scénáře a propracované kampaně. Rozhodnete se pro režim jednoho, či více až 32 hráčů? Záleží pouze na vás, veliteli!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Princezna ČR

   Anthrax myslíš world of tanks ??.... Nevím asi ne ale world of tanks nemá singleplayer ani kampaň ale má lepší grafiku realistické chování tanků a prostředí ale zas tahle hra ( Panzer Elite ) je víc akční ale staré a grafika prostředí a tanky vypadají a hlavně se chovají spíš nerealisticky a hra mě osobně připadá takové stereotypní nudná ale jinak není špatná na relax a akcí to je celkem bezva a kdyžtak se koukni na videa na YouTube jak ta hra vypadá.

  • Anthrax

   Je tahle hra lepší než WoT? ..moc rád bych našel něco, co to překonává.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 10/10

Výborná tanková akce s několika bezvýznamnými nedostatky. Všichni kteří místo pěchotních bojů raději drtí nepřátele s pomocí ocelových oblud, by si hru neměli nechat ujít.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Panzer Elite Complete Collection!