Pathfinder Kingmaker
PC

999
Nákupem získáte 39 kreditů
 • 769 Kč Ihned ke stažení
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy
 • Nasákněte atmosféru klasických izometrických RPG a vydejte se na epické dobrodružství, kde na každém rozhodnutí záleží.  Zahrajte si klasické izometrické RPG inspirované klasikami žánru jako jsou Baldur's Gate či Fallout. Prozkoumávejte a dobývejte Stolen Lands a udělejte z nich své vlastní království. Získávejte nová území a stavte nová města, ve kterých vládněte moudrou rukou nebo tyranskou vládou.
  KLASICKÉ RPG ZE STARÉ ŠKOLY
  Vytvořte si vlastní charakter dle vašich představ a přiberte si na cestu propracované společníky. Každý z vašich přátel na cestách má svůj vlastní příběh a historii a je jen na vás, jak s nimi budete vycházet. Epická výprava Vydejte se na epické dobrodružství s vašimi společníky, rozvíjejte vaši postavu v propracovaném RPG systému a sledujte, jak se z bezbranného poutníka pomalu stáváte mocným válečníkem.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Studio Owlcat Games splnilo sliby dané komunitě během kickstarterové kampaně. Fanouškům staromilských izometrických RPG nadělil Chris Avellone předčasně vánoční dárek, který sežere hráčům desítky hodin času. Na druhou stranu se tvůrci nevyhnuli některým chybám, jež poctivě plátují updaty. Přes kvality titulu by se měli mít nováčci na pozoru, Pathfinder: Kingmaker by je mohl slupnout jako malinu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Pathfinder Kingmaker!