Perfect Dark Zero
X360

(1x)
99
Nákupem získáte 2 kredity
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Futuristická střílečka Perfect Dark Zero od Rare. Joanna Darková, schopná agentka ze stejně schopného projektu Perfect Dark pro N64 se tady představí v akční hře, ve kterém se bude hodně střílet. Nicméně nechybí ani zajímavá schopnost nepozorovaně proklouznout za záda nepřítele, zcizit mu právě drženou zbraň a tuto pak obrátit proti němu. Ve výčtu zbrojního arzenálu se vedle klasických alternativ, jako jsou pistole, pulsní puška či odstřelovačka dočkáte i některých specialit, mezi něž se zařazuje Laptop gun. Po jeho připevnění na zeď dojde k vymezení neviditelné bariéry, která – pokud se skrze ní někdo pokusí projít – iniciuje vypuštění spousty smrtících objektů. Uvedené má však mít malou nevýhodu ve skutečnosti, že pokud se nepřátelům podaří tuhle past detekovat, mohou ji obrátit proti vám.
 • Konzole XBOX 360
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • montana

   Neni, je v anglictine.

  • Jan Pokorný

   Dobrý den,

   je hra v češtině?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Navzdory nízké ceně a stáří hry jde o velice kvalitní titul.Skvělý příběh,podívate se po celém světě.Od Japonska přes Afriku až do hlubokých džunglí kdovíkde.Je zde rozmanitost zbraní,soubojů a doplňků.Hra se mi velice líbí.