Klasické plakáty

Celkem nalezeno: 103
{"products":[{"trida":"A","kod":47116,"imgurl":"covergame\/47116.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t WandaVision - The Rift","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-wandavision-the-rift"},{"trida":"A","kod":47071,"imgurl":"covergame\/47071.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Black Clover - Black Bull squad & Yuno","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-black-clover-black-bull-squad-yuno"},{"trida":"A","kod":47070,"imgurl":"covergame\/47070.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t The Legend of Zelda - Link Fighting","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-the-legend-of-zelda-link-fighting"},{"trida":"A","kod":46458,"imgurl":"covergame\/46458.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Jujutsu Kaisen - Yuji a Sukuna","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-jujutsu-kaisen-yuji-a-sukuna"},{"trida":"A","kod":46457,"imgurl":"covergame\/46457.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Money Heist - All Characters","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-money-heist-all-characters"},{"trida":"A","kod":46453,"imgurl":"covergame\/46453.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t DC Comics - Harley Quinn","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-dc-comics-harley-quinn"},{"trida":"A","kod":46456,"imgurl":"covergame\/46456.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Mortal Kombat 9 - Key Art","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-mortal-kombat-9-key-art"},{"trida":"A","kod":46455,"imgurl":"covergame\/46455.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Animal Crossing: New Horizons - Line Up","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-animal-crossing-new-horizons-line-up"},{"trida":"A","kod":46438,"imgurl":"covergame\/46438.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars - New Hope Special Edition","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-star-wars-new-hope-special-edition"},{"trida":"A","kod":46452,"imgurl":"covergame\/46452.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Assassins Creed - Work in the Dark","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-assassins-creed-work-in-the-dark"},{"trida":"A","kod":46451,"imgurl":"covergame\/46451.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Harry Potter - Hogwarts","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-harry-potter-hogwarts"},{"trida":"A","kod":46437,"imgurl":"covergame\/46437.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars - Legacy Characters","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-star-wars-legacy-characters"},{"trida":"A","kod":46450,"imgurl":"covergame\/46450.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t My Hero Academia - Class 1-A and Class 1-B","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-my-hero-academia-class-1a-and-class-1b"},{"trida":"A","kod":46441,"imgurl":"covergame\/46441.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Squid Game - Crazy Stairs","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-squid-game-crazy-stairs"},{"trida":"A","kod":46444,"imgurl":"covergame\/46444.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Zakl\u00edna\u010d - Group (Netflix)","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-zaklinac-group-netflix"},{"trida":"A","kod":46449,"imgurl":"covergame\/46449.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Dungeons & Dragons - Logo","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-dungeons-dragons-logo"},{"trida":"A","kod":46446,"imgurl":"covergame\/46446.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Stranger Things - The Upside Down","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-stranger-things-the-upside-down"},{"trida":"A","kod":46434,"imgurl":"covergame\/46434.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Friends - Lunch on a Skyscraper","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-friends-lunch-on-a-skyscraper"},{"trida":"A","kod":46431,"imgurl":"covergame\/46431.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Squid Game - Masked Man","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-squid-game-masked-man"},{"trida":"A","kod":46432,"imgurl":"covergame\/46432.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Marvel: Loki - Believe","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-marvel-loki-believe"},{"trida":"A","kod":46430,"imgurl":"covergame\/46430.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Zakl\u00edna\u010d - Geralt z Rivie (Netflix)","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-zaklinac-geralt-z-rivie-netflix"},{"trida":"A","kod":46429,"imgurl":"covergame\/46429.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Halo: Infinite - Lakeside","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-halo-infinite-lakeside"},{"trida":"A","kod":46428,"imgurl":"covergame\/46428.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Star Wars: The Mandalorian - Boba Fett","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-star-wars-the-mandalorian-boba-fett"},{"trida":"A","kod":46426,"imgurl":"covergame\/46426.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Peaky Blinders - Shelby Family","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-peaky-blinders-shelby-family"},{"trida":"A","kod":46420,"imgurl":"covergame\/46420.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Magic: The Gathering - Characters","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-magic-the-gathering-characters"},{"trida":"A","kod":46213,"imgurl":"covergame\/46213.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Demon Slayer - Chibi Posters Series 2 (sada 2 ks)","product_partner_id":0,"cena":249,"url":"plakat-demon-slayer-chibi-posters-series-2-sada-2-ks"},{"trida":"A","kod":46212,"imgurl":"covergame\/46212.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Junji Ito - Souchi and Tomie (sada 2 ks)","product_partner_id":0,"cena":249,"url":"plakat-junji-ito-souchi-and-tomie-sada-2-ks"},{"trida":"A","kod":45140,"imgurl":"covergame\/45140.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t League of Legends - Champions","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-league-of-legends-champions"},{"trida":"A","kod":45136,"imgurl":"covergame\/45136.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Pok\u00e9mon - Johto","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-pokemon-johto"},{"trida":"A","kod":45137,"imgurl":"covergame\/45137.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Plak\u00e1t Pok\u00e9mon - Mega","product_partner_id":0,"cena":169,"url":"plakat-pokemon-mega"}],"total":103,"filter":{"platforma":{"MERCH":103},"pegi":[103],"digi_drm":{"Neuvedeno":103},"tags":{"13":{"275":7,"814":6,"300":5,"840":5,"1321":5,"78":4,"278":4,"696":4,"705":4,"963":3},"5":{"255":98,"256":6,"73":2,"83":1},"1":{"28":103},"4":{"247":51},"2":{"628":4,"2468":4,"292":2,"310":1,"1158":1},"20":{"2294":2}},"cena":{"min":99,"max":699}}}