Play TV - PS3 TV Tuner
PS3

1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Novinka s názvem PlayTV – softwar a modul, který změní PLAYSTATION 3 na osobní videorekordér. Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP, PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací. Díky novému modulu PlayTV a jeho špičkovému TV tuneru, jakož i díky funkčnosti ve stylu osobního videorekordéru, se herní konzole PS3 v současné stává tou nejlepší volbou pro zábavní centrum pro celou rodinu. PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů: Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení. Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS nebo Blu-ray dálkovým ovládáním. Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T). Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • zjoova

   Televizní signál se tam dostane klasickým anténním vstupem (RF). Tady je víc podrobností: http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/ps3-play-tv-tuner/

  • Martin

   Zdravím, jen amatérský dotaz... To pak ještě musím nějak do PS3 vést televizní signál nějakým drátem, nebo jak se s tím chytají stanice? Díky.

  • zjoova

   Ohledně příjmu programů: je to normální DVB-T tuner, programy chytá stejně jako běžné settop boxy nebo moderní televize, které mají DVB-T v sobě. Nebo jako se prodávají TV tunery k PC - ve formě USB klíčenky.
   Ale běžná PC USB klíčenka s PS3 fungovat *nejspíš* nebude a taky asi nebude mít dva tunery.
   Podle mne to má cenu pokud člověk má PS3 připojenou buď ke starý televizi nebo k PC monitoru - nebo pokud si chce nahrávat pořady z TV a zatím nemá jak. Udělat si z PS3 HDD rekordér za 1399 - to už celkem jde.

  • honcza

   to staci jen tohle koupit a budu chytat programy nebo jak to funguje? diky

  • chudlas

   Má ten program na disku češtinu nebo je to v angličtině?

  • montana

   Samozrejme

  • Honza

   Funguje tuner i na CZ digitálnáí vysílání?

  • Leopard

   Zdravim, funguji na tomto tuneru i programy jako HBO, Nova, Prima, MTV, discovery atd? I za pripadny poplatek.Dekuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Play TV - PS3 TV Tuner!