PlayStation 2_K + Tekken 5
PS2

5 399
Nákupem získáte 54 kreditů
 • Tkz. Emotion Engine je v podstatě mozek PlayStation2, který umožňuje překročit hranice a vstoupit do nového, interaktivně digitálního světa. Emotion Engine je 128 bitové CPU, které přenáší 3D grafiku do jiné sféry - gravitace, třenice a emocionální efekty od ohně až po sníh jsou zobrazeny opravdu velmi realisticky. Tato emoční syntéza produkuje naprosto přesné pohybové stimulace, což graduje hru na vyšší úroveň. Emotion Engine umožňuje jak 3D grafiku s vysokým rozlišením, tak velmi kvalitní DVD obraz a díky tomu je grafika v reálném čase i kvalita zvuku mnohem lepší.
  Balení obsahuje PlayStation 2, ovladač DualShock 2, plnou hru Tekken 5 (běžná cena hry 1000 Kč).

  Představte si, že najednou vstoupíte do filmu a stanete se součástí děje... přesně takový scénář na vás čeká. PlayStation2 je revoluční počítačový systém, který má nahradit videohry. Díky začlenění CD i DVD formátu je PlayStation2 vybaven pestrou nabídkou počítačové zábavy s možností kombinovat hry, video a hudbu. Nejen že podporuje mnoho kvalitních softwarových titulů s více než stovkou ve vývoji, ale zároveň je to první zařízení svého druhu, které nabízí zpětnou kompatibilitu. To znamená, že můžete použít originální PlayStation hry na novém systému PlayStation2.

  PlayStation2 nabízí kromě her také CD a DVD formáty. Spojení interaktivní zábavy s hudbou a videem otvírá dveře vskutku novým zážitkům a to přímo v domácím prostředí.

  PlayStation2 přináší novou dimenzi her. Nejen že vám umožní zahrát si originální PlayStation hry na novém systému, ale můžete si vychutnat zlepšenou grafiku v pestré nabídce nových her, vytvořených speciálně pro PlayStation2. Díky spojení Dolby Digital, AC-3 a DTS kapacit uslyšíte neuvěřitelně reálné zvukové efekty a také náladově laděnou hudbu, což ve vás zanechá opravdu vzrušující zážitek.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • zpirit

   Proc mate v popisku bezna cena hry Tekken5 1000kc a pritom tu hru prodavate za 599kc?

  • Radmila Bomská

   blbossssssssssssssssssssssstttttttttttttttttttt

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation 2_K + Tekken 5!