PlayStation 3 SuperSlim - 12 GB flash disk
PS3

(1x)
4 890
Nákupem získáte 49 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Speciální akce jen do vyprodání zásob: ke konzoli ještě ZDARMA jako bonus hra LittleBigPlanet 2 s bonusy 16GB v ceně 699 Kč a druhý ovladač DualShock 3 v ceně 1299 Kč. Dostanete tak navíc věci v ceně 2000 Kč!

  Společnost Sony přichází na trh s novým modelem konzole PlayStation 3 ve své tenčí podobě s diskem o velikosti 12 GB na flash paměti pro ukládání dat. Architektura modelu PlayStation 3 SuperSlim byla přepracována od umístění hardwaru, polovodičů, umístění otvoru pro BD až po chladící systém. Výsledkem přepracování je mnohem tenčí a lehčí tělo konzole oproti svému předchůdci o 20% na tloušce, hmotnosti, příkonu a měrného hluku. PlayStation 3 SuperSlim si však ze svého předchůdce zachovává stylové provedení křivek, s dekorativním povrchem a novým designem a vylepšeným plastem. S kompaktním tělem a vylepšeným designem osloví mnohé a již nyní si ji můžete dát na místa, kde byl s PlayStation 3 Slim problém. Díky tomu se z PlayStation 3 SuperSlim stává nový typ multimediálního centra ve vašem pokoji i obýváku. Nastává nová doba.

 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (12)

  • Lol

   Vyplatí se vám tu cenu zvednout na 14 dní a pak udělat slevu a prezentovat jako zboží po slevě?

  • WonderPhil

   Ještě je tu jeden možný pohled na věc. Určitě jej nebudu mít sám. Tato verze je podle mne ideální pro ty, kteří se s PS3 nesetkávají poprvé. Po 5 a půl roce mi odešla první verze PS3, zbyl mi po ní 320GB HDD plný savů a her, a tak nehledám nic jiného než pouhý stroj.

  • RCS339

   Nechci opakovat dřívější dotazy, ale vážně nechápu, proč se v masivní většině českých obchodů neprodává samostatná PS3 Super Slim s 500 GB HDD. Buďte je tu tahle 12ka nebo musím koupi i hru. 12 GB nestačí žádnému většímu hráči. Ikdyž je tu dnes možnost si prostě připlatit PSPLus a použít Cloud servery, pořád to nevyužívá taková většina, abyste přestali větší kapacity prodávat. Takhle nutíte většinu buďto koupit za málo 12 GB s tím, že budou mít práci s výměnou do půl roku, nebo koupit k PS3 ještě hru.

  • Pappy

   Dnes jsem si u Vás vyzvedl objednaný kousek. Přišel jsem natěšen domu a chtěl vložit svůj stávající nevyužitý 750GB disk. V tu chvíli jsem byl značně rozezlen,jelikož žádný prodejce a snad ani Sony neuvádí,že u této verze chybí tzv. Sony PS3 HDD Caddy Boxed. Jedná se o kovový rámeček do kterého přišroubujete HDD a po té vložíte do nové PS3. Bez této informace + rámečku mi je HDD skoro k ničemu a bojím se HDD vložit na prázdno kvůli možnému zkratu. U konkurence jsem objevil,že se dá koupit samostatně. Ale stačilo uvést,že balení neobsahuje instalační rámeček na HDD. Co se týče obchodu,tak jsem si na Xzone nikdy nestěžoval.

  • PS3

   Jak to může být akční cena, když to prodáváte za stejnou cenu jako jiné obchody.

   Ta poznámka, že ta skvěla cena, že ta platí do 31.12.2012, je taky vtipná. :)

  • Honza4545

   12 GB neni nějak málo ? Příjde mi že to je až moc málo tedy pokuď se hry musí instalovat v opačném případě na savy stačí.

  • Walome

   Tohle nebrat, to je ta 12 GB verze - nic proti xzone, ale ta je na prd - 500 GB stojí o litr víc a pohodlí je větší.

  • Lol

   Hodně dobrá cena. To čumím.

  • hitman8001

   Jdou na ps3 pouštět hry z disku nebo se musí instalovat.

  • tzenal

   asi zatím nebude...

  • nicnemame

   Ta byla zatim oznamena jen pro Japonsko.

  • thePlayer

   Bude i v bile barve?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Playstation je jedna z nejlepších herních značek pod křídly firmy Sony. Důvodů ke koupi je rozhodně mnoho. Bohužel český trh trpí nedostatkem důvěry, takže se 500 GB na hard disku asi nikdy nedočkáme.