PlayStation Vita 3G White
PSVITA

7 490
Poštovné zdarma
Nákupem získáte 150 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • PlayStation Vita též veřejnosti představen jako NGP je nový produkt společnosti SONY, zaměřený na dosud nevídanou interaktivní zábavu, kterou si lze vzít na cesty díky tomu nejlepšímu, co načerpala společnost SONY z PSP a PlayStation 3 v uplynulých letech. Vita v sobě má vše co potřebuje dnešní hráč. Dokonalou grafiku, velkou paměť a mnoho možností pro ukrácení dlouhé chvíle. To nejlepší však ještě čeká, ohromující OLED displej, revoluční rozhraní. Dokonalý design a dvě analogové páčky. LiveAreaTM. Systém Near, jenž Vám bude udávat polohu a informace, co kamarádi v okolí právě hrají nebo co nedávno hráli. Vita přichází i s novým herním médiem, kterým je malá paměťová flash karta, jenž přináší nové možnosti pro vývojáře. Spojení je zajištěno konektivitou 3G sítě.
  Jedná se o verzi s 3G sítí a bílou barvou konzole!

  Tak jako při každém launchi bude poptávka vysoká a právě včasnou rezervací si zajistíte právě svůj kus na 1. den prodeje.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • evilive.04

   Proč zmizela Vita White z nabídky?Ona se zrušila nebo je vyprodáno?

  • kopko

   Myslel som ze psvita vyjde zatial iba v ciernom prevedeni.

  • Tsukune

   musim svami nesouhlasit to je jen pro japonsko tam to vyjde 17.prosince u nas to vyjde az 22.2.2012 a pro zbytek sveta to je stejne jak u nas

  • Petr

   vydání bylo stanovené do vánoc

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation Vita 3G White!