PlayStation Vita + Assassins Creed 3: Liberation Voucher + 4GB Memory Card
PSVITA

5 490
Nákupem získáte 55 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Herní konzole
 • Ve hře Assassin's Creed III Liberation se můžete těšit na klíčové pilíře série, které všichni její fandové znají a milují. Čekají vás souboje, svobodný pohyb v prostředí a propracovaný příběh plný intrik a zvratů. Na Sony PlayStation® Vita tak zažijete vše, čím je série Assassin's Creed proslulá. Vůbec poprvé bude hlavní hrdinkou hry žena, Aveline. Neústupná Aveline bojuje v 18. století za svobodu v New Orleans, městě na pokraji povstání proti útlaku španělské říše. Assassin's Creed III Liberation také vytěží ze specifik ovládání zařízení Vita. Využívat proto budete přední i zadní dotykové panely, kamery a gyroskop. Těmito prostředky budete ovládat charakteristické boje, interakci s dalšími postavami, dešifrování a pohyb. Vše dohromady pak tvoří úchvatný zážitek, který si můžete užít na své kapesní konzoli. Assassin's Creed III Liberation představí také unikátní hru pro více hráčů ušitou přesně na míru konzolím Sony PlayStation Vita.
  Akční cenová nabídka platí jen do vyprodání zásob.

  Akční bundle PlayStation Vita WIFI se hrou Assassins Creed 3: Liberation ke stažení a 4 GB paměťovou kartou za jedinečnou cenu! Další příslušenství a hry pro PS Vita najdete zde.

  Jedná se o verzi s WIFI, nikoli 3G sítí!!

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Big

   bude PSVita u vás v nabídce?

  • Mortonar

   dobry den mohli by jste mi vysvětlit jak maam dat do vity hry z psp?? děkuji

  • worvel

   A kdy bude zase na skladě odepište mi prosím na email worvel@seznam.cz

  • DemonInHimself

   Vejde se vůbec assassin na tu 4gb kartu ? :)

  • milhaus

   na letosni E3 byl oznamen bundle bila VITA a AC. tohle u nas v prodeji nebude?

  • Janner7110

   Dobrý den v popisku máte napsáno že Assassins Creed Liberation ke stažení.Balení nebude obsahovat samostatnou hru v obalu s kartou?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PlayStation Vita + Assassins Creed 3: Liberation Voucher + 4GB Memory Card!