Port Royale 2
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Budovatelské, Středověk
Kód produktu: 11119
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Hra Port Port Royale 2 vás zavede na začátek 17. století, kdy koloniální mocnosti soupeřily o nadvládu nad oblastí Karibiku. Města tehdy velmi rychle vznikala a rozrůstala se, ale někdy ještě rychleji zanikala. Vydejte se na válečnou stezku, a ovládněte města silou. Obsazováním měst, jež náleží nepřátelským národům, pro vybraného místodržícího (tedy ovládnutím města v jeho zastoupení) si vysloužíte velkorysé odměny ve formě pozemků, na kterých si pak můžete založit vlastní říši. Budete-li úspěšní, a vydobudete-li si dobré jméno, obdaruje vás místodržící městem, které si budete moci zařídit a rozvíjet podle svého. Obsadíte-li všechna města jménem jednoho národa, bude moci být v celé oblasti konečně nastolen mír. Vžijte se do role mladého odvážného dobrodruha, a vybudujte ekonomicky i vojensky silnou obchodní společnost. Obchodujte s městy, zakládejte vlastní manufaktury a kartely, nebojte se přijmout jakýkoli úkol či misi, vydávejte se na výpravy, při kterých budete zajímat nepřátelské lodě a obsazovat města. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Standa

   TAHLE HRA JE HROZNĚ UCHYLNA 1 JE LEPŠÍ

  • Reffa

   Souhlas. Akorát mě štvou ty námořní bitvy. By mě zajímalo kterýho maníka to napadlo. Jinak ty šermířský bitky jsou skvělý a celá hra taky. Víc se mi líbila grafika lodí v jedničce.

  • Nimue

   tato hra je co do pestrosti ukolu a moznosti lepsi nez jeji predchudce a bez chybna jen se mi nelibi grafika v namornim modu - ta byla u prvni verze lepsi (muj nazor)a je ponekud tezsi do zacatku ale i tak doporucuju

  • selmicka

   tahle hra je skvela takhle si ji zahrat na netu

  • Miroslav Zoul

   tahle hra je skvela takhle si ji zahrat na netu

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Port Royale 2!

Sledujte nás na instagramu