Prince of Persia
PS3

(4x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, TPS
 • Autoři Assassins Creed se v celshadované grafice vrací k Perskému princi, aby mohl napravit svoji chybu a vyléčit svět. Podobnost se sbírkou krásných, dobrodružných i smyslně erotických Pohádek tisíce a jedné noci bude totiž pro nového Prince zcela klíčová. Autoři pro tentokrát upustili od naturalismu válek i brutality předchozích dílů, namísto níž volí fantaskní a pestrobarevný svět magického realismu. Vysoko v oblacích se pohádá dvojice bohů a namísto shody v duchu súfistické tradice se hodný Orhmaz rozhodne uvěznit problémového Arhimana do kouzelné krabice, snad trochu jako džina do láhve. Uplynou staletí, oázou se přeženou písečné duny a náhodný poutník princ omylem zlého boha vypustí na svobodu. Aby svoji chybu odčinil, pouští se po Arhimanově stopě s jediným cílem: zachránit svět před hrozící zkázou. Ruku v ruce s poetickým tónem hry jde i zbrusu nový výtvarný háv. Herní svět bude rozdělen na několik zón, mezi nimiž se budete moci dle libosti volně pohybovat a sami si zvolit pořadí, ve kterém je osvobodíte. Tomu se hra přizpůsobí a v začátcích proti vám bude posílat slabší protivníky, abyste měli dost času si zvyknout na bojový systém a natrénovat šermířské souboje, než půjde do tuhého. Oproti předchozím dílům potkáte méně nepřátel, ale o to víc jednotlivé souboje zintenzivní. Každá šarvátka bude hektickým duelem, při němž budou aktéři měnit výraz v obličeji a předhánět se v elegantních kombech a pohybech, to celé za asistence filmové kamery a efektů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Mike

   Jeden z nejlepších traileru, který jsem za poslední dobu viděl:
   http://www.youtube.com/watch?v=asF5sIDQ9eY
   Ubisoft stále válí. XZONE=SUPER CENA!

  • Martin Schovanec

   Win: o dostupnosti specialni verze v CR jeste nemam zadne info, uvidime.
   Lokalizace na konzole urcite nebude, jen na PC.

  • Win

   Chtěl bych se zeptat, zda-li bude možné u Vás koupit i speciální edici PoP na PS3, a také, jestli je jisté, že bude PS3 verze pouze nelokalizovaná?

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Hra je krásná a nudná, nenutí vás se snažit, protože nejde umřít, soubojvý systém téměř nepoužijete, protože příšery, které nejsou šéfy jde bez větších problémů zabít jednou ranou.
Za nádherné lokace a možnost si zase jednou zahopsat bych dal 300

Hra dost trpí na stereotyp a slušný, ale neskutečně pomalu se vyvíjející příběh. Tak či tak stojí za zahrání, pokud to seženete pod 800 Kč. Víc bych za to nedal.

je to hra co vas dokáže zabavit kdyš se kouknete na krásnou princeznu hned mate chut do hry doporučuji všem.Ovšem i kdyš je hra velice dobra 100 procent ode mě nedostane

této hře bych dal 9/10.