Prince of Persia: The Forgotten Sands
PSP

(1x)
249
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, TPS
Hra také dostupná pro:  WII
 • Prince of Persia: The Forgotten Sands představuje další kapitolu ze světa oblíbených Sands of Time. Při své výpravě do Azadu navštíví princ království svého bratra a nachází královský palác v obležení mocné armády prahnoucí po jeho zničení. Když v zoufalé snaze zachránit království před totálním vyhlazením padne rozhodnutí použít prastarou sílu písku, vydává se náš hrdina na epickou výpravu, při které se vžije do role opravdového vůdce a postupně přijde na to, že moc si často žádá oběti. Obměněné klasické hratelnosti: Všechno od rozsáhlých bojů s několika nepřáteli najednou po úchvatné akrobatické kousky v gigantických prostředích doznalo vylepšení díky princově schopnosti ovládat přírodu a čas. Prince of Persia: The Forgotten Sands dodá princovým nevídaným schopnostem nový rozměr. Senzačního zážitku: Prince of Persia: The Forgotten Sands nabídne hráčům nezapomenutelné okamžiky zprostředkované moderní technologií oceněného enginu Anvil. Před branami království se odehrává mohutná válka a princovy schopnosti budou během epických scén, nad kterými zůstává rozum stát, důkladně prověřeny. Vlády na přírodou: Díky moci nad přírodou a časem bude mít princ jedinečnou kontrolu nad svým okolím a nepřáteli. Zjistí, že ovládnutí sil přírody se pro jeho schopnost převíjet čas ukáže jako ničivý společník.


 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Ezio

   Už se těším jak na PSP tak na PC výborná série PoP her ;-)

  • Kubajs-CZ

   Spíš super hra... ;)

  • Ezio

   Tak to bude sranda!!!!

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Návrat ve velkém stylu se tentokrát nekoná. Hra sice přináší nové nápady, které jsou ale sraženy zbytečnými chybami a nudným příběhem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

není to nejhorší ,ale ani nejlepší hra co jsem hrál