Prince of Persia
X360

(5x)
299
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy, TPS
 • Autoři Assassins Creed se v celshadované grafice vrací k Perskému princi, aby mohl napravit svoji chybu a vyléčit svět. Podobnost se sbírkou krásných, dobrodružných i smyslně erotických Pohádek tisíce a jedné noci bude totiž pro nového Prince zcela klíčová. Autoři pro tentokrát upustili od naturalismu válek i brutality předchozích dílů, namísto níž volí fantaskní a pestrobarevný svět magického realismu. Vysoko v oblacích se pohádá dvojice bohů a namísto shody v duchu súfistické tradice se hodný Orhmaz rozhodne uvěznit problémového Arhimana do kouzelné krabice, snad trochu jako džina do láhve. Uplynou staletí, oázou se přeženou písečné duny a náhodný poutník princ omylem zlého boha vypustí na svobodu. Aby svoji chybu odčinil, pouští se po Arhimanově stopě s jediným cílem: zachránit svět před hrozící zkázou. Ruku v ruce s poetickým tónem hry jde i zbrusu nový výtvarný háv. Herní svět bude rozdělen na několik zón, mezi nimiž se budete moci dle libosti volně pohybovat a sami si zvolit pořadí, ve kterém je osvobodíte. Tomu se hra přizpůsobí a v začátcích proti vám bude posílat slabší protivníky, abyste měli dost času si zvyknout na bojový systém a natrénovat šermířské souboje, než půjde do tuhého. Oproti předchozím dílům potkáte méně nepřátel, ale o to víc jednotlivé souboje zintenzivní. Každá šarvátka bude hektickým duelem, při němž budou aktéři měnit výraz v obličeji a předhánět se v elegantních kombech a pohybech, to celé za asistence filmové kamery a efektů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Martin Schovanec

   Ne, neni v cestine.

  • Miki

   je tam i cesky dabing?

  • Preso

   Není tam náhodou ten vrah z assassins creed ?

  • Heimmi

   a sberatelska edice na xbox taky nebude??:-(

  • Martin Schovanec

   Nebude, viz. popisek Lokalizace.

  • princ

   bude tato hra na xbox 360 v cestine

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Asi nejpovedenější díl Prince halvně z toho duvodu že bylo vždy jasné kam jít a nemusel jsem hodinu tapat kudy kam vyskočit.Hra pěkně odsípala a přesto má hrací dobu kolem 10h(pro skušene hrače mín pro začatečníky víc)Určitě se teším na pokračování.

Tenhle díl Princa je nejlepší díl co mě nejvíce bavil Prince Of Persia jakýkoliv jen 3D byly moje nej hry...Prince of Persia tenhle je můj nej rozhodně kupte nebudete litovat...:-)

Příští díl by moh být lepší.

Hra mě úplně okouzlila. Nádherný svět prostě vše... Nádhera! Tuhle hru by měl zkusit každý!
UŽ SE TĚŠÍM NA POKRAČOVÁNÍ!

neznasam seriu prince of persia,ale tato nova cast je uplne skvela,a je to moje najvädsie prekvapenie roka x)
DOPORUCUJEM