Prison Break: The Conspiracy
PS3

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Fanoušci TV seriálu Prison Break, je tu pro vás jeho oficiální videoherní doprovod s podtitulem The Conspiracy. Ujmete se v něm role zbrusu nové postavy, agenta Toma Paxtona, který byl do věznice vyslán, aby dohlédl na Michaela Schofielda. Díky tomu budete moci události z první řady seriálu nahlédnout novýma očima a z druhé strany tak zažijete třeba Michaelův slavný vstup do věznice Fox River nebo první setkání s hlavním záporňákem Tea Bagem, jehož samozřejmě rychle poznáte díky dabingu od skutečných herců i licenci na autentické vymodelování obličejů a postav. Stylem hry má mít Prison Break nápadně blízko ke GTA IV nebo jeho obdobám s otevřeným herním světem, byť je třeba brát na vědomí, že onu příznačnou volnost v pojetí téhle konkrétní hry poněkud omezuje svazující vězeňské prostředí. Mezi jednotlivými misemi se ale přesto budete moci toulat po okolí, účastnit se boxérských zápasů za peníze v podzemních miniarénách nebo třeba chodit do posilovny.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Daniel Kotalík

   až se dohraje hra je tam pak náká volnost?

  • Tino

   bude to zde i na pc???

  • Slejdy04

   tojo .. za 2kila bych to mozna koupil

  • ReeWy

   to musi bejt poradnej Shit!

  • Fannylove

   Dobrý den,chci se zeptat zda tento datum je aktuální,ptám se protože nikde nejsou skoro vubec fotky,videa jsou jenom 2 trailery atd.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pokud jste začáteční hráči můžete to zkusit. Pokud vám něc říkají názvy Metal Gear Solid nebo Splinter Cell vyhněte se hře obrovským obloukem, jelikož se jedná o typickou zprasenou filmovou (v tom to případě seriálovou) předlohu.

Mohlo by se vám líbit