Project Zero 3: The Tormented
PS2

(2x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Kód produktu: 11951
  • Pokud si chcete udělat výlet do Japonska, rozhodně si najměte nějakého staršího průvodce, který bude dobře obeznámen se zvyklostmi kraje, s tradicemi a v neposlední řadě starými rituály - jinak byste se mohli dostat do pěkné kaše. V Project Zero II se totiž dvě dívenky - dvojčata - dostanou za čistě pragmaticky nevyjasněných okolností do mezní situace. Dávno ztracená vesnice, která kdysi skrze krvavý ceremoniál čelila skutečnosti, že se na jejím území nachází samotná brána do pekel, nyní s příchodem dvou osudových bytostí znovu ožívá. I když ožívá asi nebude to správné slovo - dřívější obyvatelé, jejichž zohavená těla připomínají masakr, který se tu kdysi odehrál, se hlásí o slovo toliko ve své esenciální podobě. Stejně jako v prvním dílu je pak vaším jediným pomocníkem podivný starý fotoaparát, schopný zachytit paranormální jevy a hlavně zastavit úsilí duchů, kteří se na vás chtějí pomstít za staré křivdy.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Co celkově dodat k Project zero 3? kdo zná celou sérii, tak ví nejlíp:) Rozhodně jde o jednu z nejlepších a nejpovedenějších hororových her na PS2, které kdy vyšly.

Série Project Zero se řadí po bok těch nejlepších horrorových her jako Silent Hill, Forbidden Siren nebo Resident evil, avšak svým provedením a stylem hry si drží svou vlastní tvář. U této hry se budete bát více jak u všech ostatních, které jste doposud hrály a to je jedno jejích největších plusů.

Sledujte nás na instagramu