Prototype 2
PS3

(2x)
649
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Prototype 2 jde ve šlépějích svého předchůdce. Přináší nové prostředí, nové dovednosti, nové možnosti, ale hlavně zcela nový příběh. Ve hře se zhostíte Jamese Hellera, který díky Alexovi a viru přišel o rodinu a budoucnost. Hnán zlobou a pomstou se snaží pomstít a sám je nakažen virem. Virus přeměňuje jeho tělo a James získává dovednosti, které mu dopomohou ke spravedlnosti. Alex je ve hře vyobrazen jako zloduch toužící po zničení lidstva a tak právě VY a Vaše schopnosti mají učinit všemu přítrž. Chopte se role zachránce a utkejte se s Alexem, získejte zpět to co bylo ztraceno, získejte zpět svůj život.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • kostik

   Nemají to tady ok hra už ma i nově vypadající obal a je i oznamena radnet edice a i sběratelská edice

  • kostik

   Jo, mimochodem bych chtěl upozornit že hra vychazí v Americe 24.4 2012 tak to tak bude obrazné datum někdy i v ČR

  • DaftPunk237189

   hodilo by se trochu upresnit datum.

  • kostik

   Už se taky nemůžu dočkat bude to fak šíleně dobra hra !!!! A ještě ta šileně vylepšena grafika doufám že vyvojaři nic nepokazí.

  • infernocz

   To bude SUPEEER hra!!! Škoda, že až za tak dlouho... ://

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Důstojný nástupce originální akce, který splní všechny vaše akční choutky. Zábava a variabilita, zabalená do lahodného sandboxu a obohacená o peprné hlášky a pořádnou dávku krve. Doporučujeme všem, kdo se chce odreagovat.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

je to jinak zabavná řezačka pro fanoušky hry jen tak nepustí

Na prototype sem se velmi těšil, jednička mě i přes svojí nic moc grafiku neskutečně bavila, především kvůli super schopnostem a užásným hlavním hrdinou. Právě proto sem měl ze dvojky trochu obavy, hrajete za někoho úplně jiného a snažíte se zabít hlavní postavu prvního dílu... Nicméně se dvojka velmi povedla Heller je mnohem lepší než sem čekal. Konečně můžete i na další ostrovy a hlavně vylepšená grafika, sice to není žádnej extrém, ale dívá se na to hezky.