PS Vita Memory Card 16GB
PSVITA

869
Nákupem získáte 26 kreditů
Lokalizace: Angličtina
 • Na trh přichází speciální verze karty určena pro konzoli PS VITA, která je určena pro ukládání Vašich pozic ve hrách, pro hry samotné stáhnuté z účtu PSN, pro filmy a mnoho dalšího, včetně nejrůznějších aplikací a souborů. Poznejte efektivitu, poznejte dokonalost, poznejte novou dimenzi. Karta je o velikosti 16GB a nelze ji použít do jiného zařízení než konzole PS Vita !!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • NrvFTUioRVghDyMjBb

   ZdeĹ?ka napsal:Mile1 paned LeniÄŤko ještÄ› jneodu ve1m chci podÄ›kovat za kre1snou panenku Joe! dÄ›le1 mi radost kaĹľdfd den,a kdyĹľ jsem jed prvnÄ› rozbalila tak sem mÄ›la radost to se nede1 asi popsat kaĹľdope1dnÄ› ve1m moc za všechno dÄ›kuji!za rady a všechno naÄŤemjsmese domlouvali pĹ™eji pÄ›kne9 nove9 panenky ( je vydÄ›t Ĺľe to dÄ›le1te s radosted a citem-le1skou) panenka je tak jak sem jed chtÄ›la ještÄ› jneodu ve1m moc DÄšKUJI!

  • Tomáš

   Dekuji :) co to bude podrobne? Dekuji

  • Tomáš Pavlata

   Další příslušenství přibude tento týden a bude originál sony, popřípadě produkty, které mají povolení od SONY k tomuto produktu.

  • Tomáš

   Dobry den kdy bude na strankach ostatni prislusenstvi k ps vita? A bude original od sony nebo od jinych vyrobcu? Dekuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí PS Vita Memory Card 16GB!